Angry Birds Apk Mod v7.9.1 Hile indir

0

Angry Birds Apk Mod v7.9.1 Hile indir

Angry Birds’in hayatta kalması tehlikede. Yumurtalarını çalan açgözlü domuzları intikam püskürtün. Domuzların savunmasını yok etmek için her bir kuşun eşsiz güçlerini kullanın. Angry Birds, zor fizik tabanlı oyun ve saatlerce tekrarlama değeri sunuyor. Her seviye çözmek için mantık, beceri ve güç gerektirir.

Eğer oyunda sıkışırsanız, Mighty Kartal’ı satın alabilirsiniz! Mighty Eagle, Angry Birds’de sınırsız kullanım sağlayan bir kerelik bir uygulama içi satın alma işlemidir. Bu olağanüstü yaratık, gökyüzünden yükselecek ve sinir bozucu domuzları mahvedecek; unutulacak. Sadece bir nokta var: yalnızca Mighty Kartal’ın yardımıyla saatte bir kez bir seviyeyi geçebilirsiniz. Mighty Kartal aynı zamanda tüm yeni oyun hedeflerini ve başarılarını içerir!

Mighty Kartal’ın yanı sıra, Angry Birds artık power-up’lara sahip! Gizli içeriğin kilidini açmak için kuşlarınızın yeteneklerini ve üç yıldızlı seviyelerinizi artırın! Angry Birds artık şu şaşırtıcı güç-up’lara sahiptir: Lazer hedeflemesi için Sling Kapsamı, maksimum salınım gücü için King Sling, kuşlarınıza üstünlük sağlamak için Süper Tohumlar ve domuzların savunmalarını sarsmak için Kuşbakınız!

DOWNLOAD:

Angry Birds Apk Mod v7.9.1 PowerUps/All Unlocked/Ad-Free – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya