Angry Birds Evolution v1.16.0 APK Hile

0

Angry Birds Evolution v1.16.0 APK Hile

Blokta yeni bir sürü var. Yolun diğer tarafındaki yüzlerce yeni Angry Birds karakterini kovalayın, toplayın ve evrimleyin ve siz de bu sırada kuş adalarından domuzları atın.

Bir şey domuzların Kuş Adasına sürüler halinde sürmesine neden oluyor ve kuşlar bir kez daha yumurtalarını tehlikede buluyor. Durdurulamayan süper kuşların durdurulamaz bir takımını bir araya getirmeniz ve domuzların kurnazlarına bir kez ve her şey için bir mola vermeniz size kalmıştır. Ya da en azından bir dahaki sefere böyle bir dublöre çarptılar…

Sürüsünüzü toplayın, birleştirin ve geliştirin.
100+ çılgın yeni Angry Birds ?! Daha büyük bir yuvaya ihtiyacımız olacak. Sürü daha önce hiç olmadığı kadar büyük ve kötüdür. Kendi takımınızı oluşturun, süper yetenekleri birleştirin ve kuşlarınızı nihai formuna dönüştürün.

Destansı bir maceraya atılın.
Günahkar bir şey Kuş Adasında demleniyor. Neden bu kadar çok domuz var? Gizemli Bacon Corp’un arkasında kim var? Kartal Gücü nedir? Zindan anahtarlarını kim kaybetti? Cevapları bul – sadece Angry Birds Evolution’da.

Patlayıcı savaşlarda domuzları ez.
Yumurta çalan domuzlardan daha mı kötü? 90’tan fazla farklı çeşitte yumurta çalıyor Domuzlar, bu ne. Korsanlar, ninjalar, turistler – birisi burayı temizlemeli. Tüylerin tam temas eden savaşlarda uçmasına izin verin ve domuzların paketlenmesini gönderin.

Haftalık etkinliklere katılın.
Harika ödüller kazanın ve haftalık etkinliklere katılarak ekibinize ekstra nadir kuşlar ekleme şansı yakalayın. Kendiniz katılın ya da diğer klanlarla rekabet edebilmek için arkadaşların klanını birleştirin. Kuş Adasındaki en güçlü, en müthiş klanı inşa edin ve roketi yönetin!

MOD :
– High Damage
– God Mode

Instructions:
1. Download APK and OBB
2. Install APK
3. Extract OBB to /Android/obb/
4. Enjoy!

DOWNLOAD:

Angry Birds Evolution v1.16.0 Mod Apk – DROPLOAD

Angry Birds Evolution v1.16.0 Mod Apk – RACATY LINK

Angry Birds Evolution v1.16.0 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Angry Birds Evolution v1.16.0 Mod Apk – DRIVE LINK

OBB:

Angry Birds Evolution v1.16.0 Mod Apk – RACATY LINK

Angry Birds Evolution v1.16.0 Mod Apk – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya