Salı , Eylül 22 2020

Arι Maya Uçus hedefi v1.0 apk indir

Arι Maya Uçus hedefi v1.0 apk indir

Arι Maya Uçus hedefi v1.0 apk indir

Bayan Cassandra’nın arı okulundaki sonraki derse hazırlanmasına yardım etmek için tüm çayır bitkilerini çiçeklerini toplayın!

Bugün Maya’nın şanslı günü! Çayır üzerinde uçarken şans getirdiğine inanılan nadir bir tür olan bir dört yapraklı yonca tarlasına girdi. Bu olağanüstü keşfi herkese göstermek için aceleyle eve döndü.

Kovana dönerken keşfi için onu tebrik eden öğretmeni Bayan Cassandra ile karşılaştı. Ve sonra, aklına bir fikir geldi: sonraki dersin konusu çayır çiçekleri ve bitkileri olsa nasıl olurdu? O an çok meşgul olduğundan Maya’dan önemli her türün bir örneğini arı okuluna getirmesini istedi. Maya öğretmenine yardım etmekten büyük memnuniyet duydu ve ardından gülleri, yaseminleri ve menekşeleri aramaya koyuldu. Haydi sizinle yeni bir maceraya uçalım!

Cayro fonksiyonu ile Maya’yı kontrol edin, engellerden kaçın ve balınız bitmeden önce Bayan Cassandra’nın sizden istediği tüm çiçekleri ve bitkileri toplayın. Başka yerlere gitmek için portalları kullanın veya daha hızlı uçun.

EBEVEYNLERİN DİKKATİNE : Bu uygulama çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Hiçbir harici, uygun olmayan reklamlar veya tanıtım teklifi yer almamaktadır. Bu oyun uygulama için satın alımlar içerir ancak cihazınızın genel ayarlarından bunları engelleyebilirsiniz.

Features:
– Arı Maya’nın dünyasını keşfedin veya yeniden keşfedin
– Çocuklara uygun basit ve eğlenceli oyun mekaniği
– Uçabildiğiniz kadar uçun ve gerekli tüm bitkileri toplayın
– Puanınızı arttırmak için ek görevleri tamamlayın

Arι Maya Arι Mayas Arι Mayasd Arι Mayasddd

DOWNLOAD:

Arι Maya Uçus hedefi v1.0 apk indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın