Cumartesi , Ekim 31 2020

Assassin´s Creed Hileleri indir

Assassin´s Creed Hileleri indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Tanrı Modu

Numpad 2: Süper Stealth

Numpad 3: Süper Hasar

Numpad 4: Anında Özel Saldırı

Numpad 5: Sınırsız Özel Saldırı Süresi

Numpad 6: Altın Ayarla

Numpad 8: XP ekle

Numpad 9: Yetenek Puanlarını Ayarla

Numpad 7: Sınırsız Oklar / Cephane

Numpad 0: Kolay El Sanatları

Numpad /: Sınırsız Sualtı Solunum

F5: Sınırsız Hippodrone Chariot Racing Boost
F6: Pozisyonu Teleport’a Kaydet
F7: Kaydedilen Pozisyona Teleport
F8: Teleport Geri Al
F9: Yol Noktasına Teleport

Notlar:

Numpad 1: God Mode – oyundayken geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: Süper Stealth – aç ve düşman düşmanı gözden kaybeder ya da başladığınızı göremezsiniz.

Numpad 3: Süper Hasar – büyük sağlıkla bir şeyi yenmek zorunda kaldığında en iyi sonucu verir. Genellikle 1 veya 2 saldırı ile düşmanları öldürebilirsiniz.

Numpad 4: Anında Özel Saldırı – bunu açın ve güç çubuğuna sahip olmasanız bile özel saldırılarınızı derhal kullanabilirsiniz. Kılıç saldırısı gibi süre gerektirmeyen saldırılar ile en iyi şekilde çalışır. Tüm saldırı ve silahlarla çalışmayabilir veya bunlarla uyumlu olmayabilir. Bazı silahlar ya da saldırılar, size kimin saldırdığı konusunda hala düşman olmadıkça işe yaramaz.

Numpad 5: Sınırsız Özel Saldırı Süresi – bunu açın ve güç çubuğu boşalırken üzerinde kalan özel saldırılarınızı uzatmaya çalışacaktır. Tüm saldırı ve silahlarla çalışmayabilir veya bunlarla uyumlu olmayabilir. Bazı silahlar ya da saldırılar, size kimin saldırdığı konusunda hala düşman olmadıkça işe yaramaz.

Numpad 6: Set Gold – envanteri girin, ardından altın miktarınızı not edin, ardından eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın. Gitmek zorunda kalabilirsiniz, sonra değiştiğini görmek için geri dönün.

Numpad 7: Sınırsız Oklar / Cephane – bu aktif iken, çoğu ok ve birçok diğer atılabilir ve cephane sınırsızdır. Bunun çalışması için en az bir öğeye sahip olmanız gerekir.

Numpad 8: XP’yi ekle – Yetenekler sayfasına girin, ardından mevcut miktarınızı not alın, ardından eğiticide gösterilen değeri eklemek için buna basın. Gitmek zorunda kalabilirsiniz, sonra değiştiğini görmek için geri dönün. Çok yükseğe çıkmak, bir sonraki seviyeyi atlamanızı sağlayabilir, bu yüzden uygun şekilde kullanın ve gerekirse negatif sayıları da kullanabilirsiniz.

Numpad 9: Yetenek Puanlarını Ayarlayın – yetenekler sayfasına girin ve yetenek puanlarınızı not edin. Eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın. Değişmiş olduğunu görmek için ayrılmak ve geri dönmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 0: Easy Craft – bunu açın ve ardından GEAR sayfasını girin ve daha sonra materyallere sahip olmasanız bile hemen hemen her öğeyi hazırlayabilirsiniz. Gerekmediğinde kapat.

Numpad /: Sınırsız Sualtı Solunum – su altında olduğunuzda ve açtığınızda oksijen ölçeriniz dolu kalır.

F5: Sınırsız Hippodrone Chariot Racing Boost – yarışırken geçiş yapın ve sınırsız destek elde edin. Yarışmadığı zaman geçiş yap.

F6: Pozisyonu Teleport’a kaydedin – önce biraz hareket ettiğinizden emin olun, ardından konumunuzu kaydetmek için buna basın. AYAK ve ON DÜZ ZEMİNDE iseniz ve bir şey üzerinde tünemiş değilseniz en iyi çalışır.

F7: Kaydedilen Konuma Teleport – bir konum kaydettiğinizden emin olun, ardından kaydedilen konuma ışınlanmak için bu düğmeye basın. AYAK ve ON DÜZ ZEMİNDE iseniz ve bir şey üzerinde tünemiş değilseniz en iyi çalışır.

F8: Geri Al Teleport – son teleportu geri almayı deneyin.

F9: Yol Noktasına Teleport – muhtemelen en iyi, önce Pozisyonu Sakla seçeneğine getirdiğinizden emin olun, ardından MAP’ye girmek için M’ye basın, daha sonra bir yol noktası ayarlamak için haritaya tıklayın. Bu, bir ICON SEÇMEYİN ve sadece bir ilgi noktası olmayan bir yere veya bir yol parçasına tıklarsanız en iyi sonucu verir. Sonra bu seçeneğe basın. Bu seçeneği kullanarak haritayı tam anlamıyla anında geçebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve HIZLI SEYAHAT’tan çok daha hızlıdır.

İNDİR:

Assassin´s Creed Hileleri indir

Önerilen

Flip Trickster – Parkour Simulator v1.9.3 Mod Apk Bedava Alışveriş

Flip Trickster – Parkour Simulator v1.9.3 Mod Apk Bedava Alışveriş Basit oyun mekaniğini kullanarak sadece …

Bir cevap yazın