Pazar , Şubat 5 2023

Assassin´s Creed: Origins 14 Özellikli Multihack Hile Bot indir

Assassin´s Creed: Origins 14 Özellikli Multihack Hile Bot indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Tanrı Modu

Numpad 2: Süper Stealth

Numpad 3: Süper Hasar

Numpad 4: Anında Özel Saldırı

Numpad 5: Sınırsız Özel Saldırı Süresi

Numpad 6: Set Gold

Numpad 8: XP’yi ekle

Numpad 9: Yetenek Puanlarını Ayarlayın

Numpad 7: Sınırsız Ok / Cephane

Numpad 0: Kolay Zanaat

Numpad /: Sınırsız Sualtı Solunumu

F5: Sınırsız Hipodrom Arabası Yarışı Arttı
F6: Teleport’a Konumu Kaydet
F7: Kaydedilen Pozisyona Teleport Edilmesi
F8: Teleport’u Geri Al
F9: Telsizden Yol Noktasına Teleport

Notlar:

Numpad 1: Tanrı Modu – oyunda olduğunuzda geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: Super Stealth – açıp kapayın ve düşman sizi görmezden gelir ya da sizi baştan göremezsiniz.

Numpad 3: Süper Hasar – büyük sağlıkla bir şeyi yenmeniz gerektiğinde en iyi sonucu alır. Genellikle düşmanları 1 veya 2 saldırı ile öldürebilirsiniz.

Numpad 4: Anında Özel Saldırı – bunu açıp kapatın ve güç çubuğunuz kapalı olsa bile özel saldırılarınızı hemen kullanabilirsiniz. Kılıç saldırısı gibi süre gerektirmeyen saldırılarla en iyi sonucu verir. Tüm saldırı ve silahlarla çalışmayabilir veya uyumlu olmayabilir. Size saldıran hala düşmanlar olmadıkça bazı silahlar veya saldırılar işe yaramaz.

Numpad 5: Sınırsız Özel Saldırı Süresi – bunu açıp kapatın ve güç çubuğu boşaltılırken duran özel saldırılarınızı uzatmaya çalışacaktır. Tüm saldırı ve silahlarla çalışmayabilir veya uyumlu olmayabilir. Size saldıran hala düşmanlar olmadıkça bazı silahlar veya saldırılar işe yaramaz.

Numpad 6: Altın Ayarla – Envanteri girin, ardından altın miktarınızı not edin ve eğiticide gösterilen değere ayarlamak için bu tuşa basın. Ayrılıp tekrar gelip değişip gelişmediğini görebilirsiniz.

Numpad 7: Sınırsız Ok / Cephane – bu etkinken, çoğu ok ve diğer atılabilir ve cephane sınırsızdır. Bunun çalışması için öğeden en az bir tanesine ihtiyacınız var.

Numpad 8: XP’yi ekle – Yetenekler sayfasını girip mevcut miktarınızı not edin ve eğiticide gösterilen değeri eklemek için bu tuşa basın. Ayrılıp tekrar gelip değişip gelişmediğini görebilirsiniz. Çok yüksek çıkmak, bir sonraki seviyeyi atlamanıza neden olabilir, bu nedenle uygun şekilde kullanın ve gerekirse negatif sayılar da kullanabilirsiniz.

Numpad 9: Yetenek Noktalarını Ayarlayın – Yetenek sayfasını girin ve yetenek puan sayınızı not edin. Eğiticide gösterilen değere ayarlamak için bu tuşa basın. Değişiklik yaptığını görmek için geri dönüp terketmeniz gerekebilir.

Numpad 0: Easy Craft – bunu açın ve sonra GEAR sayfasını girin ve ardından malzemeleriniz olmasa bile neredeyse herhangi bir öğeyi hazırlayabilirsiniz. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad /: Sınırsız Sualtı Solunumu – açık ve kapalı konumdayken oksijen sayacı dolmaya devam eder.

F5: Sınırsız Hippodrone Challion Racing Boost – yarış sırasında açılır ve sınırsız güç kazanırsınız. Yarış yapmadığınızda kapatın.

F6: Teleport’a Konumu Kaydet – önce biraz hareket ettiğinizden emin olun, daha sonra pozisyonunuzu kaydetmek için bu tuşa basın. ON AYAK VE AYRICA ZEMİN AYRINDIR ve bir şey üzerinde tünemiş değilseniz en iyi sonucu verir.

F7: Kayıtlı Konuma Teleport – bir konum kaydettiğinizden emin olun ve kaydedilen yere teleport etmek için bu tuşa basın. ON AYAK VE AYRICA ZEMİN AYRINDIR ve bir şey üzerinde tünemiş değilseniz en iyi sonucu verir.

F8: Teleportu Geri Al – son teleportu geri almaya çalışın.

F9: Teleport’tan Waypoint’e – önce Teleport için Kaydet seçeneğini kullandığınızdan emin olmak için muhtemelen en iyisi, sonra MAP’a girmek için M tuşuna basın, ardından bir yol noktası belirlemek için haritada tıklayın. Bu, eğer bir ICON SEÇMEYİNİZ ve sadece bir ilgi çekmeyen bir zemini ya da bir yol parçasını tıklarsanız en iyi sonucu verir. Sonra bu seçeneğe basın. Bu seçeneği kullanarak anında haritayı geçebilirsiniz. TON sizi TON’dan kurtarır ve HIZLI SEYAHAT’den çok daha hızlıdır.

İNDİR:

Assassin´s Creed: Origins 14 Özellikli Multihack Hile Bot indir

Önerilen

Vengeance 1.3.5 APK MOD

Vengeance 1.3.5 APK MOD – İntikam, karakterinizin görünümünü değiştirebilecek ve ona zevkinize göre kişilik kazandırabilecek …

Bir cevap yazın