Çarşamba , Ocak 26 2022

Ats Mod ve Hileleri Freightliner Klasik XL 2 indir

Ats Mod ve Hileleri Freightliner Klasik XL 2 indir

Her şeyden önce, bu kamyona katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum ve ilk yayınımdan bu yana canlı tuttum. Benim en derin şükranlarım var.

Bu mod çeşitli varlıkların bir derlemesidir, bunun yaklaşık yarısı orijinal çalışmamdır, kamyonda (ve “çok” yani “çok” anlamına gelir) çalışmak için çok çalıştım, saatler boyu yorulmaz yaratım, Düzeltme, remeshing, remastering vb. Burada tüm mevcut seçenekleri kullanmayacağım ve bunu sana bırakmayacağım.

Birkaç kelimeyle: İki kabin, üç motor sesi seçeneği, ezici bir özelleştirme. Daha kapsamlı bir deneyim için, özellikle “ATS” sürümünü kullanırsanız, “Sisl Megapack” ı indirmenizi öneririm.

Güncellenmiş UV haritası, orta kabinli bazı sorunları düzeltmek zorunda kaldı, bu nedenle paintjob yapımcılarından özür diler, midroof seçeneğiyle doğru çalışması için modların çoğunu güncellemelisin. Yapabileceğim bir şey yok.

ETS2’yi oynuyorsanız ve kamyon yapılandırma menüsünde çökmeler fark ederseniz, eksik Aksesuarlar DLC ile ilgili olabilir. Kişisel olarak bu kazayı kurulumumda çoğaltamadım / onunla herhangi bir sorun yaşamadım.

Kenworth / Renault bayisinde satın alabilirsiniz.

Lütfen orijinal bağlantıyı yeniden yüklemeyin ve saygı duymayın. İyi eğlenceler!

Kredi:
Tek şahıs

DOWNLOAD:

Ats Mod ve Hileleri Freightliner Klasik XL 2 indir

Önerilen

American Truck Simulator Hile Yeni Versiyon Multihack indir

American Truck Simulator Hile Yeni Versiyon Multihack indir Seçenekler: HOME – Aktif Eğitmen Numpad 1 …

Bir cevap yazın