Balloon Paradise Mod Apk v2.6.2 Android Hileli indir

0
Balloon Paradise

Balloon Paradise Mod Apk v2.6.2 Android Hileli indir Balonları eşleştirip patlatmaya hazır mısın? Rengarenk ve heyecan verici üçlü eşleştirmeli bulmaca Balon Cenneti, bulutların üstünde bir dünyada oynanıyor! Gökyüzündeki Yüzen Şehri kurtarmaya çabalarken, parlayan balonları kaydırıp eşleştir ve mükemmel ötesi güçlendirmeleri açığa çıkar!

Belle’nin harikulade macerası onu var olduğunu dahi bilmediği bir dünyaya sürüklüyor. Yeryüzünün çok çok üstünde, bulutların gizlediği, tamamen balonlardan oluşan bir şehir var. Aniden oraya çıkan şiddetli bir rüzgar bu güzel dünyayı darmaduman etti; tüm renkleri birbirine karıştırdı ve şehrin bazı kısımlarının yok olmasına neden oldu! Sadece Belle şehri yeniden düzene sokabilir ve elindeki tek güç üçlü balon eşleştirme!

Belle’nin balonları her seferinde bir grup olacak şekilde eşleştirmesine yardım ederken büyüleyici yeni dünyalara seyahat et. Bulmacaları çözdükçe güçlen, güçlendikçe tonlarca balon patlat ve büyük bir keyifle Yüzen Şehre balonlarını geri gönder!

Özellikler:
* Gökyüzünde, çok yükseklerde yüzen sihirli şehri yeniden kur.
* Yüzlerce farklı tipte renkli balonları eşleştir ve patlat.
* Heyecan verici, hızlı eşleştirmelerden oluşan 270’den fazla seviye.
* Muhteşem güçlendirmeler yarat ve bunları kullanarak ekranı temizle!

Macera, heyecan ve ilginçliklerle dolu balon patlatma eğlencesine açılan yepyeni bir fantastik dünyayı keşfetmeye hazır ol! Hızlı çalış ve zeki eşleştirmeler yap, Balon Cennetindeki arkadaşların sana güveniyor!

Balloon Paradise
Balloon Paradise
Balloon Paradise
Balloon Paradise
Balloon Paradise
Balloon Paradise

DOWNLOAD:

Balloon Paradise Apk v2.6.2 Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya