Pazartesi , Kasım 28 2022

Band of Badasses: Run & Shoot v1.0.0n mod apk indir – Para Hileli

Band of Badasses: Run & Shoot v1.0.0n mod apk indir – Para Hileli

Hareketli bir atıcı sahnesinden Badasses Şeridi’ndeki diğerine atladığınızda vahşi komik karakterlerle güleceksiniz! Tüfekle yüzyüze uzaylıları patlatmayı, katana ile parçalara ayırmayı veya diğer saldırı stillerini parçalamayı tercih edip etmeyin, favori Band of Badasses karakterlerinizin kilidini açabilir ve kargaşa ve eğlenceniz görevinde onlarla birlikte çalıştırabilirsiniz!

ÖZELLİKLER:
– 90’lı ve 2000’li yılların arketipik aksiyon filmi ve komik kahramanlarını yeniden keşfetmek için Badasses grubunun oluşturduğu 6 ikonik karakter gibi oynayın. Her birinin kendine özgü tarzı ve kişiliği vardır!

– Madness toplamak için öldürmek zorunda hain tehlikeler ve uzaylıların sonsuz ordularını aracılığıyla yol çalıştırın ve silah.

– Sadece oyun oynamadığınızı gösteren kuvvetli güç kaynaklarında yükleyin. Daha fazla uzaylıyı öldürürken, ölümü gözardı ederken ve özgür insanlık olarak mümkün olan en yüksek puanı toplayırken kahramanlığın yeni boyutlarına ulaşmanıza yardım ederler!

– Oynadığınız her oyunun en eğlenceli ve öğrenmesi kolay kontrollerin tadını çıkarın! Atlamak, çift atlamak, çizmek ve oyun engellerini önlemek için tek bir parmağınızla hafifçe vurun!

DOWNLOAD:

Band of Badasses: Run & Shoot v1.0.0n (Mod Apk Money) – DROPLOAD

Band of Badasses: Run & Shoot v1.0.0n (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

Band of Badasses: Run & Shoot v1.0.0n (Mod Apk Money) – SENDSPACE

Band of Badasses: Run & Shoot v1.0.0n (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın