Perşembe , Şubat 25 2021

Battle Chasers: Nightwar Hile Bot indir

Battle Chasers: Nightwar Hile Bot indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Capture Party In Combat

Numpad 2: Sınırsız Sağlık

Numpad 3: Düşman Sağlık Decimated

Numpad 4: Sınırsız Mana

Numpad 5: Yakala Parti İstatistikleri

Numpad 6: Seviye Ekle

Numpad 7: XP’yi ekle

Numpad 8: Perk Puan Ekle

Numpad 9: Dayanıklılık ekle

Numpad 0: Will’i ekle

Numpad /: Saldırı Gücü Ekleyin

Numpad *: Crit’i ekle

Numpad -: Sınırsız Beceri Ücretleri

Numpad +: Mega Altın

Numpad.: Mega Koleksiyoncu Para Birimi

Notlar:

Numpad 1: Capture Party In Combat – savaşa girdikten ve parti üyelerinin ve düşmanın sağlığını görebildiğinde, aşağıda bazı seçeneklerin değerlerini yakalamak için bu özelliği etkinleştirin.

Numpad 2: Sınırsız Sağlık – Yakalama Partisi kullanın Önce savaşta, ardından parti üyelerine muazzam sağlık vermek için basın.

Numpad 3: Düşman Sağlık Decimated – Yakalama Partisi kullanın Önce düşman katılımcılarından bazılarını düşük sağlık düzeyine ayarlamak için Savaşta önce bu tuşa basın. Tüm düşmanlarla çalışmayabilir ve bazı koşullarda yardımcı olur. Bu seçenek, HP değerinin ?? yerine gösterildiği düşmanlarda en iyi sonucu verir.

Numpad 4: Sınırsız Mana – oyunun muharebe bölümünde iken mana’nızı görebilir, sınırsız mavi ve kırmızı mana için bunu değiştirebilirsiniz.

Numpad 5: Capture Party Stats – Savaşta DEĞİLdiniz, PARTY istatistik sayfasını açmak için C harfine basın. Tüm parti istatistikler bilgilerini toplamak için bu özelliği açın.

Numpad 6: Add Level – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad 7: XP’yi ekle – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad 8: Perk Puanları Ekle – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad 9: Dayanıklılık ekle – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad 0: Add Will – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad /: Saldırı Gücü Ekle – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad *: Kritik ekle – Capture Party Stats’ı en az bir kez kullandığınızdan emin olun, ardından etkilemek istediğiniz ünitenin portresini tıklayın. Ardından etkilenmek için bu tuşa basın. Başka bir birim seçmeniz gerekecek, daha sonra değişip gelişmediğini göreceksiniz.

Numpad -: Sınırsız Beceri Ücretleri – Birimlerini yürüyerek dolaşırken oynamadığınız bölümde oynamakla birlikte becerileriniz aşağıda ücretlendirme değerleri ile listelenirken bunu değiştirin ve bir skill kullanmaya kalkıştığınızda bunları değiştirin, değer 9’a ayarlanacaktır.

Numpad +: Mega Gold – savaşta DEĞİL, envanteri açmak ve tutarı not etmek için I tuşuna basın. Bunu açmak ve sonra ayrılmak için I tuşuna basın ve ardından Envanter’i tekrar girip notumun arttığını unutmayın.

Numpad.: Mega Collector Para Birimi – Koleksiyoncunun bulunduğu yere gidin, sonra malları görmek için ekrana girmek için GÖNDER tuşuna basın, ardından sağ üstteki para birimi tutarını not edin. Bu seçeneği açın ve sonra bırakın ve tekrar gelin ve bolluğunuza sahip olun.

İNDİR:

Battle Chasers: Nightwar Hile Bot indir

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın