Battle Of The Saints II v1.31 Apk Mod Hile Android Oyun indir

0
圣徒之战II

Battle Of The Saints II v1.31 Apk Mod Hile Android Oyun indir

Oyun açıklaması:
“Saints II Savaşı” 3D rol oynuyor mobil oyunlar.
Medeniyet, yıkım ve kurtarma sonsuz döngüsü Kader;
Günah Abyss, dünya çöktü, sadece kalan embers;
Karanlık, sonsuz kalıntıları, dünya üzerinde sadece gururum;
Tüketiciler, günahın kanı yoketmek gölgeli gözyaşı olacak, ışık dünyayı sardı.
Karanlığın güçleri tarafından yönetilen bir dönemde, dünyanın en anakara ağır karanlık ortamda kefen olmuştur. Orman tepe hukukun egemen yorumlanması olmak için hasar ve yıkım.
Işık savaş patlak, vahşet ve kalıcı karanlık güçleri ile mücadele. Büyük adaçayı gözetiminde, insanlar nihayet koyu mühür yönteminin kaynağını bulduk. Haydi! Ev için, dünya için, gökyüzünü kaplamış karanlığı yırtarak!

Oyun Özellikleri:
İlk olarak, dört büyük profesyonel
İlk elden seyahat RPG kahraman sınıfı dört uzatılacak, Warrior, Mage, Summoner, boxer (yeni kahramanlar), farklı bir meslek özelliklerini gösterir, oyun sunar. Oyuncular bağımsız seçicilik oyunun homojenliği azaltmak önemli ölçüde güçlenmiş, bu nedenle mümkün olduğunca oyuncular arasındaki çatışma ve işbirliği, sağlam bir temel oluşturmak için gelecekte çok oyunculu oyunlar (Battle Mode) işbirliğini yürütmek için.
İkinci olarak, hareket deneyimsel
Basit ferahlık hissi hit, kolay ve esnek çalışma hissediyorum, harika sıcak eylem özel efektler, heyecan verici Boss savaşı. Becerilerin yeni rolü, zengin mücadele seçimi, her oyuncu kendi özel oyun deneyimi elde edebilirsiniz böylece.
Üçüncü olarak, artan deneyimi
Büyüme “Saints II Savaşı” erişim ve savaş sadece üstüne ekipman değeri sınırlıdır, ancak oyuncuların ilerleme ve büyüme, oyunun kendisi yeni AI sistemi işletim seviyesini, daha güçlü ve çeşitli düşmana karşı zafer elde etmek için iyileştirmek için değil sadece duygu askerler, oyuncular, her fırsatta savaş sürekli birikim yoluyla işlemleri ele geçirmek, düşman askerlerini yenmek şekilde ve sonuçta eğlenceli kadar büyüyen gerçek savaş deneyimi gerekir.
Sistemin dördüncü, özellikleri
Özellikleri “bullet time”, sen Savaşı’nda getirdi yavaş hareket özel heyecanını yaşamaya izin tepki sınırı meydan. “Bullet time” iyi faydalanmak size mücadelede daha yüksek bir puan almak yardımcı olacaktır.

圣徒之战II
圣徒之战II
圣徒之战II
圣徒之战II
圣徒之战II
圣徒之战II

DOWNLOAD:

 Battle Of The Saints II v1.31 Apk [Mega Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya