Pazar , Haziran 20 2021

Battletech (2017): Trainer +13 v1.2.1-345R Hile indir

Battletech (2017): Trainer +13 v1.2.1-345R Hile indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Isı Üretimi Yok
Numpad 2: Mega Seçilmiş Zırh HP
Numpad 3: Mega Seçili Sistem HP
Numpad 4: Zayıf Seçilen Zırh HP
Numpad 5: Zayıf Seçilen Sistem HP
Numpad 6: Mech ve Lance’in Bütçe Üzerinden Seçmesine İzin Ver
Numpad 7: Başlangıcın Başlangıcına Çarpışmasına İzin Ver
Numpad 8: AI Saldırıya Daha Az Muhtemel
Numpad 9: Süper Hareket Mesafesi
Numpad 0: Sınırsız CBills için Öğe Al
Numpad /: Sınırsız Yükseltme XP
Numpad *: Öğeleri Satın Alırken 99 Öğe
F1: Sınırsız Öfke / Moral / Hassas Strike’a İzin Ver
F2: Isı Üretimi Sürümü Yok 2

Notlar:

Numpad 1: Isı Üretimi Yok – Makinenizin en az bir kez ısı üretmesini sağlayın, sonra bunu değiştirin ve daha sonra hiçbir ısı oluşmayacak veya bir sonraki dönüşte sıfırlanacaktır.

Numpad 2: Mega Seçilmiş Zırh HP – SAĞ ÜZERİNE ETKİSİ etkilemek istediğiniz mech. Bu genellikle en iyi maçın başında dost birimlerde kullanılır. Ardından, HP değerlerini not ederek, mech parçalarını fareyle gezdirin. Sonra bunu aç ve sonra yüksek değerleri kilitlemek için mech üzerinde biraz daha fare. Son işlemden sonra, yalnızca etkilemek istediğiniz makineyi etkilemek için dikkatli olun.

Numpad 3: Mega Seçili Sistem HP – SAĞA TIKLAYINIZI etkilemek istediğiniz makineye tıklayın. Bu genellikle en iyi maçın başında dost birimlerde kullanılır. Ardından, HP değerlerini not ederek, mech parçalarını fareyle gezdirin. Sonra bunu aç ve sonra yüksek değerleri kilitlemek için mech üzerinde biraz daha fare. Son işlemden sonra, yalnızca etkilemek istediğiniz makineyi etkilemek için dikkatli olun.

Numpad 4: Zayıf Seçilmiş Zırh HP – SAĞ ÜZERİNE ETKİLERİ etkilemek istediğiniz mech. Bu genellikle en iyi düşman birimlerinde, botlarınızdan herhangi birini seçmeden ve düşman botları menzil dahilinde kullanılmadan önce kullanılır. Ardından, HP değerlerini not ederek, mech parçalarını fareyle gezdirin. Sonra bunu aç ve sonra yüksek değerleri kilitlemek için mech üzerinde biraz daha fare. Son işlemden sonra, yalnızca etkilemek istediğiniz makineyi etkilemek için dikkatli olun.

Numpad 5: Zayıf Seçilen Sistem HP – SAĞ TUTUN, etkilemek istediğiniz makineye tıklayın. Bu genellikle en iyi düşman birimlerinde, botlarınızdan herhangi birini seçmeden ve düşman botları menzil dahilinde kullanılmadan önce kullanılır. Ardından, HP değerlerini not ederek, mech parçalarını fareyle gezdirin. Sonra bunu aç ve sonra yüksek değerleri kilitlemek için mech üzerinde biraz daha fare. Son işlemden sonra, yalnızca etkilemek istediğiniz makineyi etkilemek için dikkatli olun.

Numpad 6: Mech ve Lance’in Bütçe Üzerinden Seçmesine İzin Ver – SKIRMISH modundayken, MECHS ve LANCES seçimini yapabilmek için EDIT’e tıklayın ve daha sonra geri dönmek için SAVE’e tıklayın, daha sonra bu seçeneği etkinleştirin. Sonra tekrar DÜZENLE’ye tıklayın ve sonra yuvalara yüksek fiyatlı botlar koyabilirsiniz ve KAYDET düğmesine tıkladığınızda bunları pozisyona kaydetmenize izin verecektir.

Numpad 7: Bütçe’yi Bütçe’nin Başlangıcına Geçirmesine İzin Ver – maksimum Lance değerinden daha yüksek maliyetlere sahip botlar koyduysanız ve OYNAT’ı tıklattığınızda oynayamayacağınızı bildirirseniz, bunu bastırmak için bu düğmeye basın ve OYNAT’a tıklayın. oyun. Bunu inanılmaz derecede güçlü olan ünitelerin bulunduğu AI ile çarpışma maçlarını oynamak veya aksi takdirde mümkün olmayan kombinasyonları deneyebilmek için kullanın.

Numpad 8: AI Daha Az Muhtemelen Saldırı – AI görülene ve bir dönüşe sahip olana kadar bekle, sonra bunu aç ve daha sonra maç süresince AI’nın birimlerinize saldırması daha az olasıdır.

Numpad 9: Süper Hareket Mesafesi – en az bir kez birim taşıdınız, sonra bunu açabilirsiniz. Bir sonraki aşama başladığında harita üzerinde hareket edebildiğinizi göreceksiniz.

Numpad 0: Sınırsız CBills için Öğe al – MAĞAZA’da en az bir ürün satın almanız gerekir. Ardından bunu açınız, bir daha satın aldığınızda ve satın aldığınızda, CBiller miktarı 100.000.000 artacaktır.

Numpad /: Sınırsız Yükseltme XP – Mechwarrior’larınızı görmek için Mechwarrior alanını açın ve yükseltmek için kullanılabilecek XP’yi görmek için birine tıklayın. Bunu açtıktan sonra başka bir mechwarrior’a tıklayın ve bu açık olduğu sürece bol miktarda XP’niz olduğunu göreceksiniz.

Numpad *: 99 Öğeleri Satın Alırken Öğeler – sınırsız olmayan bir ürünü satın almanız gerekir. Öğenin 3’ü veya daha fazlası olduğunda en iyi sonucu verir. Bunu aç, başka bir ürün al ve öğenin 99’u olacak. Başka bir ekrana geçmek ve değiştiğini görmek için geri dönmeniz gerekebilir.

F1: Sınırsız Öfke / Moral / Hassas Strike’a İzin Ver – savaşta olmanız, hareket etmesine veya saldırmasına izin verilen bir Mech’i tıklattıktan sonra bunu açmanız gerekir. Tıklayın ve ardından tekrar tıklayın ve Precision Strike seçeneğinin yanması gerekiyor. Fury / Moral kullanan diğer saldırılarla çalışabilir.

F2: Isı Üretimi Olmazsa S

İNDİR:

Battletech (2017): Trainer +13 v1.2.1-345R Hile indir

Önerilen

Rocket Royale 2.1.6 Mod Apk Para Versiyonlu

Rocket Royale v2.1.6 Mod Apk Para Versiyonlu Rocket Royale, aksiyonun ölmekte olan bir dünyada gerçekleştiği …

Bir cevap yazın