Pazar , Kasım 1 2020

Bazı Pokémon Go Hile arkasında mavi bir renk Var

Bazı Pokémon Go Hile arkasında mavi bir renk Var

Eğer yakalanan bazı Pokémon arkasında mavi bir renk vardı neden Birçoğunuz merak ettiler. Biz aradı ve bulduk. Açıklama çok basittir.

pokemon go mavi

Bazı Pokémon arkasında mavi bir renk: Açıklama

Şimdi ne anlama geldiğini görüyor musunuz? Diğer beyaz arka plan üzerinde kalırken Bizim Pidgeotto ve Rattata, mavi bir renk ile vardır. Bu olağanüstü bir şey. Bu açıkça son 24 saat içinde yakaladım Pokémon görselleştirmek için sadece küçük bir hile var. Bizim ekran sağ alt köşesinde yapmış olduğu gibi, sıralamak Pokémon “Keşif tarihi” tarafından yakalanan ve çok hızlı bir şekilde son Pokémon mavi arka plan üzerinde yakalandı ettik olacaktır. biz kolay değildi söyledim zaman biz sana yalan değil mi?
Hala bizi inanmıyor musun?

İyi ki senin doğru. Bu yüzden evinizi terk edip bir Pokemon yakalamak en azından gidin (ya da kanepe yakalamak şansı varsa evde kalmak) davet ediyoruz. Bir yazı ne yaptığını olduğunu söyledi. Biz yere bizim kaynakları, ama çekler var. Biz çıkışları ve birkaç adım sonra, hızlı tahmin bu Pidgeotto ve Rattata, tökezledi mavi renk ile ortaya çıktı.

Do it ve bize bildirin. Biz eğitimciler bir topluluk vardır ve bu konuda ana bölümü değişimi ve paylaşımıdır. Tamam … O yıl veya Pokémon GB oynayacak yol devrim olacak biri kepçe değil. Ama avcılık uzun bir süre sonra, size Pokémon sıralamak üzeresiniz zaman ilginç olabilir Eğer dörtlü vb iki veya hatta üç … Hepimiz yoğun avcılık bir öğleden sonra 18 roucoul ile sona erdi. Daha görsel ve o biz Pokemon Git Fransa’da gibi oyuna estetik bir dokunuş getiriyor. o fark yaratmak ve büyük oyunlar yapmak küçük detaylar için.

Pokémon Git Fransa ekibi tarafından çözüldü başka gizem. Ne sen bizsiz yapacağını … biz şaka, ama yeni bilgiler web sitemizde sürekli gelen, bizi izlemeye devam edin. Bu arada küçük kaçamaklar Pokémon arkadaş organize etmek için bu güzel yaz günlerinde tadını çıkarın. Mutlu av eğitmenler.

UYARI: Google Translate ile cevirilmişdir.

Önerilen

POKEMON GO Günün Hilesi Harika Pokemonları Bul ve Yakala

POKEMON GO Günün Hilesi Harika Pokemonları Bul ve Yakala merhaba arkadaslar uzun bir aradan sonra …

Bir cevap yazın