Pazar , Eylül 20 2020

Because Zombies v1.41 APK Hile Mod indir

Because Zombies v1.41 APK Hile Mod indir

Because

Zombies Çünkü Tower Defense en iyi olduğunu! Kızının peşinde bir zombi musallat şehir geçişi destansı bir yolculuk atın! Toplayın 25+ şehir boyunca zombi yok engelleri – Saldırı köpekleri, patlayan varil, dinamit ve daha fazlası – birçok farklı zombi türleri öldürmek için

Zombies istediğiniz herhangi bir şekilde öldürmek!
Zombies sağlar Çünkü kentte 25+ farklı silah ve engellerin seçiminizi kullanarak nihai savunma Construct. Eğer zombi karşı savunmak gibi, istediğiniz yerde engelleri yerleştirin ve herhangi bir konfigürasyonda istediğiniz! Onların zombi öldürme gücünü çarpmak onları birleştirin!

Epik bir yolculuk ALIN
Sen John, yanlış gitmiş korkunç bir deneyden sonra kızını kaybetmiş bir baba olarak oynayabilirsiniz. Sen ve gizemli kule için yol yapmak için, 43 zombi musallat seviyeleri yolumuzu savaş gerekir!

DİĞER KURTULAN İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK
Diğer kurtulanlar ile takım! Seyahat gibi, farklı yetenek ve beceriler ile kaza, her biri hayatta diğer insanlarla tanışmak olacak. Bu yolculuk hayatta, ama birlikte çalışmak zorunda olacak!

Zombi ordularını defetmek!
Birçok farklı yeteneklere sahip olan zombiler kentte pusuda Çünkü, onların zayıflıklarını anlamaya ve onları sömürmek gerekir!

Zombies

DOWNLOAD:

Because Zombies v1.41 APK Hile Mod indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın