Salı , Eylül 22 2020

Benim Konuşan Angela apk indir

Benim Konuşan Angela apk indir

Benim Konuşan Angela’mın göz alıcı dünyasına hoş geldin! Angela’yı kendi sanal evcil hayvanın olarak sahiplen ve ona masalsı bir yaşam sun! Bir kedi yavrusundan bir kediye dönüşürken o tamamıyla senindir.

Angela’yı son modaya uygun olarak giydir, onu en zarif giysilerle donat ve onun saçına en hayranlık uyandıran saç modellerini yaptır. Evini güzelleştir ve onu lezzetli ziyafetlerle besle. Sadece izle – o senin en iyi arkadaşın olacak! Onunla birlikte oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınla alıp vermek üzere havalı çıkartmalar toplayabilir ve bir dolu eğlence yaşayabilirsin. Angela’yı kendi süperstarın yap!

– ANGELA’NI YETİŞTİR: Angela’yı şirin bir kedi yavrusuyken sahiplen ve onun büyüyerek tarz sahibi bir şehirli kediciğe dönüşmesine yardımcı ol. Diş fırçalamaktan kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!
– YARATICILIĞINI KONUŞTUR: Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela’yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Onun evini ve gardırobunu bir sürü farklı biçimde yükselt ve kişiselleştir. Onun tam istediğin gibi görünmesini sağla!
– GİYİNİP KUŞANMACILIK OYNA: Angela’yı gönlünce özelleştirerek çarpıcı stil anlayışının parıldamasına izin ver; Angela’yı en son moda kıyafet ve aksesuarlarla donat ve kıyafetine uyacak biçimde ona makyaj yap.
– ONUN NEREDE YAŞADIĞINI SEÇ: Angela’nın evi için bir sürü farklı seçenek arasından en sevdiğin konumu seçip, onun müthiş terasından görünen manzarayı kişiselleştir.
– OYUNLAR OYNA: Müthiş yeni mini oyunları keşfet ve oyna!
– ÇIKARTMALAR TOPLA: Her biri Angela’nın yepyeni görselleriyle süslü yüzlerce sanal çıkartma bul ve topla ve bunları kendi süper özel albümüne yerleştir. Hatta albümünü tamamlamak için diğer oyuncularla çıkartma alışverişi yapabilirsin.
– ÖZEL GİYSİLER AL: Özel çıkartmaları toplayarak ve özel yeni kıyafetlerin kilidini kaldırarak Angela’nın müthiş kıyafetler içinde ışıl ışıl ışıldamasını sağla.
– ANGELA’YLA OYNA: Angela’nın gerçek hayattakine benzer duyguları vardır, o yüzden ona nazik davran! Onunla ekrandan yakından ilgilen ve nasıl tepki verdiğini izle. Onunla konuşup, ona şarkı söylediğinde o her şeyi tekrar edecektir!

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe bağlı reklam
– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
– YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7’nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
– Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula-android/
Gizlilik politikası: http://outfit7.com/privacy-policy/

Yenilikler

YENİ MİNİ OYUN: Ne kadar yüksek bir valiz kulesi inşa edebilirsin?
DAHA FAZLA ÇIKARTMA: Albümün için tamamıyla yeni bir çıkartma sayfamız VE yepyeni 9 çıkartmamız var.
YENİ TERAS MANZARASI: Son derece özel yeni Kraliyet Sarayı terasının kilidini kaldırarak, Angela’ya prenseslere layık bir manzara ver!
DAHA FAZLA SEVİYE: Benim Konuşan Angela’ma doyamadın mı? Pekala, artık oynanacak 20 seviye daha var!
BÖCEKSİZ: Uygulama hatasız ve hiç olmadığı kadar iyi olsun diye tüm böcekleri geberttik!

Ek bilgiler

Güncellendi : 13 Mart 2015
Boyut : 70M
Yükleme sayısı : 50.000.000 – 100.000.000
Mevcut Sürüm : 1.3.2
Gereken Android sürümü : 4.0.3 ve üzeri
İçerik Derecelendirme : Herkes
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: TL4,29-TL209,99

APK DOWNLOAD Click

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın