Best Fiends – Puzzle Adventure v5.3.5 APK Hile MOD indir

0

Best Fiends – Puzzle Adventure v5.3.5 APK Hile MOD indir

En İyi Fiends oyunu “Cidden Digital Entertainment Co., Ltd.” tarafından tasarlanan bir bulmaca oyunudur. Oyunun iki benzer formuyla eşleşmelisiniz. Eşleştirebileceğiniz kadarıyla aynı anda çok fazla puan elde edersiniz. En azından istediğiniz kadar çok puanı toplaymanız gereken düzeyi yükseltmek için verilen görevleri yerine getirin. Bu eğlenceli oyunda oynamak istersen, oyunu indirmek için hemen aşağıdaki bağlantıları oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

40.000.000’den fazla insan oynamaktadır! En çok oy toplayın 3 bulmaca macera oyunu ÜCRETSİZ alın! Minutia dünyasına girin ve şirin karakterler toplayın – Salyangozları yenmek için takımınızı geliştirin – saatlerce sansasyonel maç için 3 farklı eğilim oynayın!

ÖYKÜ:
Minutia’nın küçük canlıları, göktaşının Boom Dağı’nın içine çöktüğü geceye kadar barış ve uyum içerisinde yaşıyordu! Tuhaf bir güç, orada yaşayan sümüklü sümüklü köpeği yeşilliklerle sersemleten bir çete haline getirdi – ve şimdi Slugs En İyeli Ailelerini ele geçirdi!

Mücadeleleri geri çevirmek ve ailelerini özgürleştirmek için En İyiler bir maceraya devam etmelidirler! Seviye artırın ve özel güçlerini keşfedin ve Boom Boğazı’nda bekleyen gizemi hazırlayın.

Mod:
1. Many diamonds

DOWNLOAD MOD  :

Best Fiends – Puzzle Adventure v5.3.5 Mod Apk – DROPLOAD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya