Salı , Eylül 29 2020

Big Business Deluxe v1.25.0 Android Hileli APK indir

 Big Business Deluxe v1.25.0 Android Hileli APK indir

Big Business Deluxe v1.25.0 Android Hileli APK indir

Big Business Deluxe size gerçeğe bu rüya açmak için bir şans verir! Modern bir metropol inşa kendi işinizi kurmak ve hemen milyonlarca yapmak! Tabii ki, önümüzdeki inişli çıkışlı bir yol var. Bu işinizi başlatmak için kolay; Gerçek bir meydan okuma karlı ve başarılı kılmaktır. Üste Yolda, fabrikalar inşa etmek için ürünler üretmek ve kontrol altında tüm işletmelerin tutmak için etkili yönetim sırlarını öğreneceksiniz.
Çalışmak için ekonomik becerileri koy! Bir adım önde rakiplerinizin her zaman ve mümkün olan en iyi girişimci olmak için farklı iş taktikleri kullanın. Şöhret ve zenginlik ulaşan iken, senin vatandaşların dikkat çekmek için unutmayın. , Topraklarını genişletmek altyapının geliştirilmesi, yangınları söndürmek ve kamusal yaşama katılma.
Potansiyel senin hırs yalnızca sınırlı olduğunu unutmayın! Şimdi başlayın oyun: patron sandalye sizleri bekliyor!

Anahtar özellikler:
✔ Bu oyun internet olmadan çevrimdışı modunda çalışır – Metroda veya yolda, uçakta oynamak. Tadını çıkarın!
✔ Gerçekçi bir atmosfer: kentte hayat oyunda değilken bile devam ediyor. Her şey sadece gerçek dünyada olduğu gibi, değiştirir. Sizin çalışanların işe ve fabrikalar her geçen saat size zengin hale büyür.
✔ Rekabetçi ruhu:, arkadaşlarınızla birlikte oynamak heyecan verici yarışmalara katılmak ve benzersiz ödüller kazanmak. En iyi ve rakiplerinizden daha hızlı başarı elde Kanıtlamak!
✔ Şehrinizi yönetin: Burada gerçek güç tutun. Senin sözün yasa! Oyun size sunduğu sonsuz olasılıklar yararlanın ve ideal bir şehir inşa!

Business Business d
✔ oyun kalıcı online bağlantı gerektirmez: her zaman oynamak, her yerde istediğiniz.

DOWNLOAD:

 Big Business Deluxe v1.25.0 Android Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın