Blade Hero Apk v1.6 Apk Mod Hile

0
Blade Hero

Blade Hero Apk v1.6 Apk Mod Hile

Açıklama:
Bıçak kahraman batı fantezi konulu aksiyon macera tek oyun türüdür. ölümsüz saldırganlık arka plan ile, oyuncu güçlü Ölümsüzlerin karşı savaşmak için kahramanlar farklı ırkları kurşun Orc kahraman olarak oynayabilirsiniz. Kendinize beklemeye olmak ve kötü şeytanların öldürme keyfinize keyif katacaksınız.
kahramanları ile ölmeyen karşı mücadele edelim! senin memleketi Regain!

Özellikler:
1. “mücadele geçiş silah”: Oyuncunun mücadelede irade silah geçmek ve bir değişken ve heyecan verici bir deneyim olacak: kılıç rüzgar sürmek. balta gökyüzünü kırar. çekiç yer yerinden oynuyor.
2. “Yetenek beceri”: Aynı beceri, farklı yetenek noktası hesabı formu. Bu sayının bir değişiklik, ancak vizyon ve etkisi altüst değil sadece.
3. “Kes Strike:” ışıltı ve soğuk çelik ısıtmalı mücadele flaş, düşmanların kesik uzuvlar ekran ağzına kadar dolu olacaktır. heyecan verici bir mücadele deneyimi adrenalin artışı yapmak gerekir. Kes ayaklar, hareket durdurmak; becerilerini gerçekleştirmek durdurmak, ellerini kestiler; Kesme kafası, bir vuruş öldürmek.
4. “Heroes mücadele yardımcı”: klasik kahraman toplayın. Fırtına çekiç: Eğer kahramanlar mücadele yardımcı çağırabilir. Kan emme. Buz ejderhanın nefesi. alev fırtına vb kükreyen

Sen Blade kahraman, bir silah mater vardır. Senin kaderin sonuna kadar Undead mücadele etmektir.
Öldürmek ya da öldürülmek için, senin hamle yapmak!

Dikkat: sadece üzerine, yenisini yeniden yüklemek için eski sürümü kaldırın ETMEYİN, ya da oyun verilerinizi kaybedebilirsiniz!

Blade Hero
Blade Hero
Blade Hero
Blade Hero
Blade Hero

DOWNLOAD:

 Blade Hero Apk v1.6 [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya