Pazar , Eylül 27 2020

Block Gun 3D: Ghost Ops v1.2.3 Mod Hileli APK indir

Block Gun 3D: Ghost Ops v1.2.3 Mod Hileli APK indir

Block Gun 3D Ghost Ops v1.2.3 Mod Hileli APK indir

Elit Hayalet Ops ekibinin üst ajan olarak birden çok tehlikeli görevleri tamamlamak için sizin görevinizdir. Teröristler üssü kurdunuz ve bir nükleer saldırı komplo! Mümkün olduğunca uzun süre onları kapalı tutun ve kendinize ve fikir, hızlı refleksleri ve bulduğunuz herhangi bir silah ile dünyayı korumak gerekir! Ninjalar kamu arşivleri üzerinde almış! Onları durdurun! Tanklar ve mini silah wielding bozan engel! Dünyanın kaderi senin omuzlarında! Bu senin kaderin! Ne alır var mı? Hassasiyet ile düşmanlar yenilgi! Düşmanları renkli bloklar yığını haline patlayacak! Blokları toplayın ve zanaat yükseltmeleri için bunları kullanmak ve yeni silahlar sahte! Bu yükseltmeleri düşman üzerinde bir bacak kadar verecek! Eğer düşmanlar yenilgi olarak Guns görünecektir. AK47, lazer silahı, el bombası, RPG ya da diğer birçok silah donatmak ve düşman AI ezmek! başka hiçbir MC, mini mod tarzı oyun böyle bir kampanya var!

*** DÜNYA MULTIPLAYER ***
Cildinizi seç! Yükseltme silah! Dünya çapında çok oyunculu ölüm maçta eski ve yeni arkadaşlar yenilgi! Blokları blokları toplamak içine düşmanı patlayabilir, size hızlı refleksleri kullanın ve müthiş yükseltmeleri içine zanaat !!

*** MÜTHİŞ SİLAH ***
Standart sorunu otomatik silah yükseltme veya RPG kilidini! Coveted Altın Gun veya alev makinesi kullanarak bir vuruş ile düşmanlar dışarı atın! Yeni arayüzler kazanmak ve Battlefield size tarzı göstermek!

*** MOD SİZİN BAKIŞ ***
Kostümler üzerinde 25 karakterinizi elbise! Eğer kendi görünümünü mod ve savaş üzerinde onurumuz böylece her zaman daha geliyor derileri!

Daha İçerik ve Modları yakında !!

Ghost Ghost s sGhost s

DOWNLOAD:

Block Gun 3D: Ghost Ops v1.2.3 Mod Hileli APK indir

OBB:

Block Gun 3D: Ghost Ops v1.2.3 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın