Pazar , Eylül 20 2020

BLOOD & GLORY: IMMORTALS v 1.0.0 Android Hileli APK indir

BLOOD & GLORY: IMMORTALS v 1.0.0 Android Hileli APK indir

IMMORTALS v 1.0.0 Android Hileli APK indir

Efsanevi bir kahraman ol ve yeni sürükleyici Eylem-RPG, Kan & Glory içinde intikamcı tanrılar antik dünyayı kurtarmak: Ölümsüzler.

Roma Cumhuriyeti yükselişi Tanrıları hoşuna gitmedi etti. Zeus, Ares ve Hades yeni Cumhuriyeti’ni yok etmek ve insanlık üzerindeki hakimiyetini savunmak için kendi ordularını gönderdi. Bu kadar üç ölümlü kahraman, Muses esinlenerek ve onları durdurmak ve güçlü tanrıları kendileri savaş, Senato tarafından tahsil olduğunu.

EŞSİZ YETENEK İLE 3 RPG HEROES TERCİH!
Gladyatör, Warlock veya Barbaress gibi oynayın! Her biri tanrıların ‘kölelerinin karşı savaş için benzersiz yetenekleri ve mücadele becerileri vardır.

Sürükleyici RPG TEK-OYUNCU KAMPANYASI!
Eğer yeni topraklar keşfetmek gibi, antik Roma ve Yunan imparatorlukları keşfi, yeni becerileri ve tanrıların gazabı mücadele. Inanılmaz ortamlarda travers, benzersiz düşman ve hayat Antik dünya getirmek deneyim güzel efektler savaş!

EŞSİZ RPG silah & zırh EQUIP!
Bul kazanmak, ve kahraman için katmanlı silah ve zırh bir lütuf kazanmak! Güçlü beceri meraklıları ve ikramiye almak için setleri toplayın!

Rakipsiz dövüş SİSTEMİ
Ana herkes pick up ve oynayabileceği sıvı, sezgisel kontroller ile mücadele becerileri hızlı tempolu!

Bir lonca ve hakim OLAYLAR YÖNET
Leaderboards kural ve yukarı düzeye kahramanların kendi lonca oluşturmak ve yönetmek. Canlı muharebe olaylar zafer için takım arkadaşları Kurşun ve savaşlar Olimpiya ödülleri kazanmak!

High-end, sürükleyici tablet oyun!

Kan & Glory: Ölümsüzler bir free-to-play savaş RPG, ama hesabınızı talep edecektir bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi tercih edebilirsiniz. Eğer aygıt ayarlarını ayarlayarak in-app satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.

IMMORTALSIMMORTALSd IMMORTALSdd

DOWNLOAD:

BLOOD & GLORY: IMMORTALS v 1.0.0 Android Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın