Perşembe , Ekim 6 2022

Blood of the Zombies v2873 Hileli Mod APK indir

Blood of the Zombies v2873 Hileli Mod APK indir

Blood of the Zombies v2873 Hileli Mod APK indir

Dövüş Fantezi, 30. yıldönümü için dünyaca ünlü interaktif gamebook serisi döner! Android Zombies Ian Livingstone ve Tin Man Oyunları mevcut Kan !!

“Deli megaloman Gingrich Yurr dünya üzerinde korkunç zombi bir ordu açığa çıkarmak için hazırlanıyor. Durdu olmalı ve onun ölümsüz kalabalık yendi. Bu hayat ya da ölüm macera YOU dünyanın kaderini belirleyecek yapmak kararları. Can YOU hayatta ya SİZ de bir zombi olacak? “

** ** İNCELEMELER

“Zombies Kan derece keyifli, zekice sundu, eğlenceli ve şiddet sıçrayıp olduğunu. Bu ilk gamebook veya 30 ise, bir süre bir balina için gidiyoruz. “- CEP GAMER – 9/10 – ALTIN ​​ÖDÜLÜ!

“… Onun hızlı mücadele ve dahili sıkıntı bu uygulama tedavisi için büyük bir aday olun. Yetenekli uygulama tasarımcısı ve deneyimli bir yazar işbirliği ve kendi bireysel yeteneklerini toplamından daha büyük bir şey yaratmak nadir Feat başardı. “- Gamezebo – 4.5 / 5

“Sonuçta, eski hikayeleri hayranları Zombies Blood sahip olmalıdır. Kendi yolunda oyun stili ve güncellenmesi iken otantik Mücadele Fantasy deneyimi sunuyor. “- STARBURST – 10/08

“… Ilginç bir hikayesi ve bellek sokaktan aşağı keyifli bir yürüyüş için arayanlar için, o çok onun istenen fiyatı hak eden bir sterlini çaba ve biri. Ben zaten diğer Mücadele Fantastik / Teneke Adam Oyunları işbirlikleri sabırsızlıkla bekliyorum “-. 148 APPS – 4.5 / 5 – EDİTÖRÜN SEÇİMİ!

“Güzel sundu, bellek sokaktan aşağı yürümek biraz şaşaalı ama oh-so-değer Zombies Kan interaktif iOS tabanlı masalları kitaplığınızda yanlış gitmeyecek.” – TOUCH ARCADE – 4/5

** ÖZELLİKLER **

Zombies Kan dijital Dövüş Fantezi gamebook, SİZ kahraman olduğu bir interaktif macera! Sadece, doğru yolu seçerek ekipman bulmak, tuzaklardan kaçınmak ve mücadele hayatta tarafından yoluyla kazanabilirsiniz.

App özel yeni özellikler:

• Ian Livingstone tarafından yazılmış Tüm yeni ölüm sonları. Baskı kitapta mevcut değil!
• Kevin Crossley inanılmaz çizimler yüksek çözünürlüklü retina ekran tam yararlanarak, app colorised.
• Alternatif sanat, Martin McKenna Fantezi favori Mücadele ile kilidini.
• Başarılar gamebook boyunca bulmak için
• kolay ya da istediğiniz gibi zor gibi gamebook yapmak ve hatta o eski okul okumak için özel bir hile modunu açın!
• Bir animasyonlu Greg Staples kapağı – zombi hayat buluyor!

Zombies Kan Tin Man Oyunları ‘eleştirmenlerce beğenilen Gamebook Adventures Motor sahip kullanarak Android için getirilmiştir:

Otomatik Macera Sayfası • istatistikler ve envanter takip etmek.
• Gerçekçi fizik tabanlı zar haddeleme. Android cihazınızı sallayın!
• Yapıt galerisi. Gamebook bir çizimi bulun ve sonsuza kadar bunu tam ekran erişmek mümkün olacak.
Çok ciltsiz okurken önceki sayfaya hatırlamak sayfaları arasına parmağınızı koyarak gibi, gamebook konumunuzu kaydeder • Bookmarking sistemi!
• Özel oluşan müziği ve ses efektleri.
• Eğer Tablet veya Telefon harika çalışıyor!

ttt

DOWNLOAD:

Blood of the Zombies v2873 Hileli Mod APK indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın