Pazar , Eylül 25 2022

Bloons Monkey City v1.0.4 Mod Hileli Apk indir

Bloons Monkey City v1.0.4 Mod Hileli Apk indir

Bloons Monkey City v1.0.4 Mod Hileli Apk indir

Işgalci bloon ordularını vahşi geri almak ve gelişen metropol bir mütevazı yerleşim yolunuzu pop. Saldırı bloon-musallat şehrinize bitişik toprakları, kısa bir kule savunma oyunu kazanmak ve inşa etmek için bir boşluk olarak kente yakalanan toprakları ekleyin. Binalar şehrin kalbi olan ve her biri belirli bir amacı vardır -, senin ekonomi götürmek için şehrinizi, epik güçler için destansı binalar ve süslemeleri güçlendirmek için güç bu kuleler, çiftlikler ve bankalar için savaşa bireysel maymun kuleleri, yükseltmeleri senin şehir daha müthiş olun. Eğer, şehir soğutucu görünüyor inşa her zaman, kule savunma oyun güç potansiyelini artırmak, ve hatta daha fazla ödül ve zorlukları açmak.

İNANILMAZ DERİNLİK VE ÇEŞİTLERİ
Tamamen awesomized ve dikkatle dengelenmiş Balonlar TD 5 kuleleri Tüm 21 tamamen yeni kilit açma mekaniği ile, Maymun Şehri içinde mevcuttur. 130’dan fazla bina ve süslemeleri size sonsuz stratejileri ve şehir tasarım seçenekleri verir. Hazine fayans bulmak ve Muz Replicator ve Karanlık Tapınağı Idol gibi 11 güçlü özel öğeleri ortaya çıkarmak için vahşi keşfedin. 55 yeni kule savunma haritalar üzerinde bloons Burst veya 13 çılgınca zorlu orijinal özel misyonlar üzerinde ustalık test edin. Her iki şekilde de, tüm yeni bloon dalgaları ve Nakit açlıktan ya da Hızlı ve Öfkeli gibi özel bir bloon saldırı desenleri karşılaşmaya hazır olun.

SİZİN ARKADAŞLAR PEKİŞTİRMEK
Daha sonra birbirlerine kazanmak yardımcı ve genişletmek, Facebook ve Oyun servisleri arkadaşlarınızla bağlanın. Bonus başlangıç ​​nakit geri ve ileri Tedarik Crates gönder. Stratejilerini ve bunların kent tasarım becerilerini kontrol etmek arkadaşlarınızın şehirleri ziyaret ve konum sizin ve arkadaşı hem de bir ödül kazanmak için herhangi bir bloon casuslar var kökünü.

Yeteneklerinizi göstermek
Maymun kuleleri mümkün güçlü sanatçısını oluşturun ve haftalık Tartışmalı Bölge olayları en iyi skoru için diğer oyuncular ile rekabet. Sonra kimin savunma güçlü ve zafer için ekstra ödülleri kazanmak, bkz oyuncu bloon saldırıları vs oyuncuyu göndermek için maymun bilim en son kullanın.

Ücretsiz indirin ve şimdi Balonlar Maymun Şehir oynuyor!

Pro ipucu: Eğer onlar yükseltme veya hasarlı değil senin binaları taşıyabilirsiniz – sadece dokunun ve daha sonra serbest yakalanan kiremit taşımak tutun!

aas

DOWNLOAD:

Bloons Monkey City v1.0.4 Mod Hileli Apk indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın