Çarşamba , Mart 29 2023

Bounty Train: Hileleri +8 v1.0.13761 CheatHappens

Bounty Train: Hileleri +8 v1.0.13761 CheatHappens

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 2: Yakalama Birimi

Numpad 0: Akıl Ekle

Seçenekler:

Numpad 1: Altın Yakala

Numpad 2: Yakalama Birimi

Numpad 3: Altın Ekle

Numpad 4: İyileştirme Birimi

Numpad 5: Süper Sağlık

Numpad 6: XP’yi ekle

Numpad 7: Güç Ekleme

Numpad 8: İstek Gücü Ekleme

Numpad 9: Çeviklik ekleyin

Numpad 0: Akıl Ekle

Notlar:

Numpad 1: Altın Yakala – altın eklemeye çalışmadan önce bunu yapmalısınız. Önce, treninizin bir şehre yerleştirildiğinden emin olun ve İstasyon Platformunu görebilirsiniz. Daha sonra, sol üstteki DEPO okuna tıklayın. Sonraki İstasyon Platformuna tekrar gitmek için en üstteki STATION okuna tıklayın. SONRA bu seçeneği kullanın. Ardından, Altın Ekle seçeneğini kullanarak altın eklemek için aşağıdaki talimatları izleyin.

Numpad 2: Capture Unit – Aşağıdaki birim manipülasyon seçeneklerinden herhangi birini kullanmaya başlamadan önce bunu bize yapmalısınız. Önce, ekranın sağ alt köşesindeki ünitelerin portrelerini inceleyin. Portre içindeki küçük daireyi tıklayın. Örneğin Walter’ın ana karakteri portresinde bir tabanca var. Bu, o karakter için istatistikler ekranını açacaktır. Bunu yapmak için en iyi yer istasyondayız ama silahlı kavgalar sırasında da kullanabilirsiniz. Her halükarda, birimi yakalamak için bu seçenek tuşuna basın. Ardından, o birim için İstatistikler ekranını kapatın. Ardından, diğer seçeneklerle birimin istatistiklerini değiştirmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

Numpad 3: Add Gold – Yukarıdaki Capture Gold seçeneğini ilk kez kullandıktan sonra, DEPOT (DEPOT) oku tıklatıp STATION (İstasyon) okunu tıklama işlemini tekrarlamanız gerekir. Sonra bu seçenek tuşuna basın ve daha fazla altın katacaktır. Samanın DEPO’ya girmesi ve istasyonun değiştiğini görmek için tekrar İSTASYON’a dönmesi gerekiyor.

Numpad 4: Heal Unit – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 5: Super Health – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 6: Add XP – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 7: Güç Ekleme – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 8: Willpower’ı ekle – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 9: Çeviklik ekleyin – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 0: Add Intellect – Capture Unit seçeneğini en az ONCE kullandığınızdan emin olun. Birim için istatistikler ekranını açmak için etkilemek istediğiniz ünitede küçük daireyi tıklayın. Sonra bu statü etkilenmek için bu tuşu kullanın. Değişikliğini görmek için bu stat ekranından ayrılmanız ve geri gelmeniz gerekebilir.

İNDİR:

Bounty Train: Hileleri +8 v1.0.13761 CheatHappens İNDİR

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın