Boxing – Road To Champion v1.64 Mod Apk Hile Android Oyun Club

0
Boxing - Road To Champion

Boxing – Road To Champion v1.64 Mod Apk Hile Android Oyun Club

Droid Dev review:

“There is nothing to verdict. Its a must have game for all actions game lovers. Its a good one with compact size. Inspite of having some drawbacks its good in all aspects.”

http://droiddevs.in/reviews/game-review-boxing-road-to-champion/

★ QUICK FIGHT ★
Choose from over 90 different fighters, put your gloves on, step into the ring and fight a single match.
★ TOURNAMENT ★
Try your best in fighting in big Tournaments, from easy to legendary. Big prices with ingame money, are waiting for you! Train your own fighter well, wait for the right moment and land some hard punches, to knockout your opponents. You can also go straight with a legendary fighter in your club, on the bigger Tournaments and earn big prices!
★ CAREER ★
Pass the events and try to win them all to become the real champion of boxing. Experience the sensation of boxing, in big fight nights.
★ CUSTOMIZATION ★
Create your own fighter. Choose what suits you best from variety of skins, body types and tattoos. Choose your own height, age and country. Step into the ring, with your own custom player and show the world what you are made off.
★ TUTORIAL ★
Every big boxing champion, started his career in the gym! Here you will learn everything you need to know, to punch your opponents down on the ground, with hard punches, combos, rage, movement and a good defense are you prepared for the big fight events.
★ STORE ★
If you need a boost on the way to become the next boxing champion or just want to buy a new champion or new clothes, here you can improve your look and also your fighting stats. You can buy new clothes, abilities, boosts and perks and also some new fighters including the legendary ones.
★ TRAIN ★
Complete the challenges and receive ability points that you can use to become the next boxing champion.
★ CLUB ★
Here you can see all champions you have collected.
With purchased fighters you can play on tournaments and earn gold!
★ OPTIONS ★
You can change the camera setup, turn the music and sound on or off, change graphic quality and turn shadow on or off.
★ WATCH AND EARN ★
Take a rest, of all that hard workouts and fight nights.
Here you can choose from two types of commercials to watch. One will give you only in game money while other one will give something random from the store. This includes everything you can buy there including legendary fighters. You can watch these commercials as much as you want.
★ BUY NOW ★
This is the place where you can buy in game money. With any purchase you will receive commercial and ads free game. You will still be able to watch commercials in “Watch and Earn” part of our game. No ads will be shown during the fights!
_________________________________________

Website http://www.imperium-design.com/
Facebook https://www.facebook.com/ImperiumMultimedia
Twitter https://twitter.com/Imperium_MM

★★★ Boks – Şampiyon ★★★ Road To yepyeni bir spor Oyunu
_____________________________________________________

Droid Dev yorum:

“Kararına bir şey yok. Onun tüm eylemleri oyun severler için oyun olması gerekir. Kompakt boyutu ile Onun iyi bir. Bazı tüm yönleriyle onun iyi sakıncaları olan Inspite.”

http://droiddevs.in/reviews/game-review-boxing-road-to-champion/

★ HIZLI FIGHT ★
Üzerine eldivenlerini koymak, 90’ın üzerinde farklı savaşçıları seçin ringe adım ve tek maç mücadele.
★ ★ TURNUVA
Kolay efsanevi kadar büyük Turnuvalar savaşarak sizin en iyi deneyin. Oyun içi para ile büyük fiyatları sizleri bekliyor! , De kendi savaşçı Tren doğru zamanı beklemek ve rakiplerinizi nakavt, bazı sert yumruklar karaya. Ayrıca büyük Turnuvalar üzerinde, senin kulübün efsanevi savaşçı düz gidin ve büyük fiyatları kazanabilirsiniz!
★ ★ KARİYER
Olayları Pass ve boks gerçek şampiyonu olmak için hepsini kazanmak için çalışın. Büyük kavga gecelerinde boks hissi, yaşayın.
★ ★ ÖZELLEŞTİRME
Kendi avcı oluşturun. Derileri, vücut tipleri ve dövmeler çeşitli en uygun olanı seçin. Kendi boy, yaş ve ülkeyi seçin. Kendi özel oynatıcı ile, halka içine adım ve kapalı yapılan dünya gösterecektir.
★ ★ TUTORIAL
Her büyük boks şampiyonu, spor salonunda başladı! Burada büyük bir mücadele olaylar için hazırlanan sert yumruklar, tarak, öfke, hareket ve iyi bir savunma ile yere rakiplerinizi aşağı yumruk bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.
★ ★ MAĞAZA
Bir sonraki boks şampiyonu olma yolunda bir destek ya da sadece yeni bir şampiyon ya da yeni giysiler satın almak istiyorsanız, burada kendi görünüm ve aynı zamanda mücadele istatistikleri artırabilirsiniz. Yeni kıyafetler, yetenek, artırır ve para ve ayrıca efsanevi olanlar dahil bazı yeni savaşçı satın alabilirsiniz.
★ ★ TREN
Zorlukları tamamlayın ve bir sonraki boks şampiyonu olmak için kullanabileceğiniz yetenek puan alırsınız.
★ ★ CLUB
Burada toplanan tüm şampiyonları görebilirsiniz.
Satın alınan savaşçıları ile turnuvalarda oynamak ve altın kazanabilirsiniz!
★ ★ SEÇENEKLER
Sen, kamera kurulumunu değiştirmek müzik açmak ve üzerinde ses veya kapalı, grafik kalitesini değiştirmek ve açık ya da kapalı gölge açabilirsiniz.
★ İZLEYİN VE EARN ★
Bütün bu zor egzersiz bir dinlenme, alın ve gece mücadele.
Burada izlemek için reklam iki tür arasında seçim yapabilirsiniz. Diğeri deposundan rastgele bir şey vermek ise biri sadece oyun para verecektir. Bu efsanevi savaşçıları da dahil olmak üzere orada satın alabilirsiniz her şeyi içerir. Siz de istediğiniz kadar bu reklamları izleyebilirsiniz.
★ ★ SATIN AL
Bu oyun karşılığı satın alabilirsiniz yerdir. Herhangi bir satın alma ile ticari ve reklamlar ücretsiz oyun alacaksınız. Sen hala bizim oyun bölümünü de reklam izlemek “İzleme ve Kazan” mümkün olacaktır. Hiçbir reklamlar kavgalar sırasında da gösterilir!
_________________________________________

Website http://www.imperium-design.com/
Facebook https://www.facebook.com/ImperiumMultimedia
Twitter https://twitter.com/Imperium_MM

Boxing - Road To Champion
Boxing - Road To Champion
Boxing - Road To Champion
Boxing - Road To Champion
Boxing - Road To Champion
Boxing - Road To Champion

DOWNLOAD:

Boxing – Road To Champion v1.64 Mod Apk (Free Shopping)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya