Salı , Haziran 28 2022

Brick Force Online Oyun Tanıtım – Brick force indir

Brick Force Online Oyun TanıtımBrick force indir

Brick Force Online Oyun Tanıtım – Brick force

Merhaba arkadaslar bugunku konumuzda size Brick Force online oyununu  tanıtacam cok zevkli

ve egelenceli bir oyun olan Brick Force oyunu herkesin hayranlıkla oynayabilecegi bir oyundur

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim:

Brick Force Online Oyun Tanıtım – Brick force Hakkında Bilgiler:

Build, Share, Play

Bu eğlence amaçlı nişan alma oyunu, kullanıcıların her zaman hayalini kurduğu dünyaları ve haritaları tuğlalarla oluşturmasına imkan tanır. Kullanıcılar bu sanal oyun alanlarını toplulukla paylaşabilir ve PVP modunda oyuncu arkadaşlarıyla ya da heyecan verici PvE modunda bilgisayar rakiplerine karşı hızlı nişancı avları için sahne olarak kullanabilir.

‘Nişancı’ modu, takım halinde nişan alma oyunlarını sevenlerin yakından tanıyacağı farklı oyun türlerini içeren aksiyona dayalı bir platformdur. Bayrak Yakalama, klasik Takım veya Ölüm Müsabakaları ve Bomba İmha gibi modlarda yarışın ve en üst rütbeyi alırken yoldaki başarıları toplamak için diğer oyuncularla rekabet edin. Harita oluşturucuların yerleştirdiği engeller, rakip takımları yenmek üzere ekip çalışması, beceri ve tepkilerle geçilmelidir

Oyuncuların karmaşık ortamlar inşa etmek için basit yapı taşlarını kullandığı ‘sandbox’ modu, sosyal ağlarda ve akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar gibi mobil aygıtlarda oynanabilir. Aralarından seçim yapılabilecek farklı tuğla stilleri ve kule ya da bombalama alanları gibi önemli interaktif öğeleri yerleştirme imkanıyla, oyuncular kendilerini çeşitli yaratıcı yollardan meydan okunmuş halde bulacaktır.

Gelecekte daha fazla oyun modu ve fantastik temalar geliştirmeyi planlıyoruz. Vahşi Batı ve bilim kurgu temaları gibi harika yeni çevrelerle tanışmayı bekleyin. Bize güvenebilirsiniz: düzenli olarak yeni özellikler eklenecektir.

Brick-Force, Koreli oyun geliştirici EXE Games ile Infernum ortak yapımı tarafından geliştirilmektedir. Closed beta 28 Şubat 2012’de çıktı. Open beta ve canlı sürüm İlkbahar 2012’de çıkacaktır. Birkaç dilde sürüm çıkarılması planlanmaktadır.

Oyunun Resmi web sitesi ve indirmek icin resmi sitesine bakabilirsiniz RESMİ WEB SİTESİ:

Web Site: http://www.brick-force.com/tr

Baska Bir oyun tanıtımında Görüsmek üzere

Önerilen

Mr Ninja – Slicey Puzzles Apk Mod Kilitler Acık v 2.24

2019’da büyük başarı kazanan Bay Bullet’in devamı Bay Ninja, bir sonraki büyük bulmaca takıntınız olacak! …

Bir cevap yazın