Çarşamba , Mayıs 25 2022

Bulu Monster Apk v3.12.2 Mod Apk Hileli oyun indir

Bulu Monster

Bulu Monster Apk v3.12.2 Mod Apk Hileli oyun indir

Bulu Canavar diğer canavar oyunları mevcut olmayan benzersiz bir maceraya kullanıcı olur. Yanı sıra canavarları yakalamak için kullanıcı etkinleştirme gibi, kullanıcı da, onları eğitmek, ve bu orada bulunabilir diğer oyunlara Bulu Canavar farklı kılan budur. Bulu Canavar kullanıcı çok daha oyunu daha çok yönlü hale, hatta Internet erişimi olmadan oyun oynamak için izin, çevrimiçi ve çevrimdışı hem de çalınabilir.

Oyun kolaylığı için, Bulu Canavar tek elle dokunmatik kontrol yüzden hiçbir joystick gereken vardır, ve kullanıcı kontrolü ve oyun oynama arasındaki doğru dengeyi oluşturmak mümkün olmasını sağlar. Bulu Monster başka özelliği online dükkanı. Dükkan Bulu Monster diğer kullanıcılar ve çevrimiçi forumunda diğer rakipleri ile ilgilenmeyi özel satın alma öğeleri ve indirimler yanı sıra okuma geribildirim erişmenizi sağlar.

App indirmek için ücretsiz ve son zamanlarda App World yoluyla elde edilmiştir, bu iOS platformu için dizayn edilmiştir.

Ana Özellikler:
Bulu Canavar renkli, dikkatli animasyonlu canavarlar dolu. Canavarlar farklı şekil ve boyutlarda gelir ve oyun oynar herkese görsel olarak çekici olması için dizayn edilmiştir.
Bu oyuna dahil renkli canavarlar dahil herkes tutmak için emin ve sağ sonuna kadar meşgul vardır. Oyun da içerir:
– Kullanıcı görevler biri olarak canavar arkadaş, Rania, tasarruf sağlar eğlenceli ve çekici bir hikaye hattı
– 14 farklı fantezi keşfetmek için haritalar
– Challenge 50’den fazla NPC canavar eğitmenler
– Bir canavar ekip Tren
– Kullanıcı Bulu Adası rekabet ve eğlence artan, onlarla birlikte oyun yatıyordu kendi arkadaşlarını davet izin Friend kod sistemi.
– 150’den fazla farklı canavarlar toplamak

App beklemek ne bir çeşnicibaşı için, http://youtu.be/sjQ0D44WSms ziyaret

Sigma Oyun her zaman geri bildirim ve müşterilerden sorguları takdir ediyor. Eğer oyun hakkında bir sorgu veya geribildirim varsa info@sigma-game.com bize ulaşın ya da sosyal medyada bizi bulabilirsiniz: http://twitter.com/sigmagame ya da bir fan olmak: http://www .facebook.com / sigmagame

———————–
Herhangi bir üçüncü parti ürünlerin ticari isim, marka, üretici, geliştirici, tedarikçi veya başka teşkil ne de ciro, ortaklığı veya sponsorluk anlamına gelmez (örn. pokemon, cep canavar), hizmetler, isimleri veya diğer bilgileri, Herhangi bir referans. Tüm karakterler, isimler, başlıklar, benzerlik ve kullanılan ya da bu ürünün tasvir diğer içerik (hatta gerçek ürünlere dayalı olanlar) tamamen hayali vardır. Tüm ticari markalar, hizmet markaları, ürün, hizmet, ya da burada belirtilen diğer isimleri, kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve hiçbir iddia bu tür marka, ürün, hizmet ya da diğer adıyla yapılır.
———————–

Bulu Monster
Bulu Monster
Bulu Monster
Bulu Monster
Bulu Monster
Bulu Monster

DOWNLOAD

Bulu Monster Apk v3.12.2 Mod Bulu Points – PCLOUD

Önerilen

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod Hile Demolition Derby 2 v1.3.64 (Mod Apk Money) Dünyanın …

Bir cevap yazın