Captain Cat v1.0 Hileli indir

0

Captain Cat v1.0 Hileli indir

 
Captain Cat Oyununa ait güncel oyun hilesi için bizi takip ediniz.
 
Captain Cat uzun bir şekerleme açlıktan ve balık ile gümbürtü karın doldurmak için hazır uyandı. Ama Kaptan Kedi herhangi bir kedi değil. O bir kutu ton balığı açmak için birini bekliyor, onun çanak tarafından beklemez. O da gelmek gibi taze balık sevgilisi, ve bu balık tutmak için en iyi yolu nedir? Bunu bizzat yakalamak için!
Captain Cat denizin dibinde gizleme sevindirdi ve hazineleri için balık için bir kanca olarak onun çapa kullanarak, onun tekne yedi denizi geçecek. Ama bilinmeyen suların derinliklerinde gezinme yol boyunca yüz birçok gizemli tehlikeleri vardır, asla kolay değildir. Kaptan Kedi onun açlığını gidermek için yeterli balık yakalamak için bunları aşabiliriz?
Captain Cat yeterli balık alamayan bir karikatür kedi oynadığı, bir tek-tıklama Puzzle Macera oyunu! , Ipin mümkün olduğunca az knot kullanarak hızlı bitirme ve yol boyunca ‘hazine’ toplayarak elde – 3 yıldızlı bitirmek için amaçlayan, balık çapa rehberlik engelleri ve düşmanları kaçının. Eğer bu lezzetli balık yakalamak için kayaların üzerinden bir yol gezinmek gibi, deniz nasties ve sucul amigos bir dünya keşfedeceksiniz.

  75 seviyeleri!
• karikatür Çekici!
• benzersiz mekaniği ile Egzotik balık!
• Muhteşem denizaltı grafik ve tasarım!
Zaman, düğüm ve sikke hedefleri doğrultusunda Ekstra meydan •!
• Farklı oyun modları seçimi!

DOWNLOAD Captain Cat v1.0 Hileli indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya