Pazartesi , Eylül 20 2021

Card King: Dragon Wars apk v1.1.4 indir

 Card King: Dragon Wars apk  v1.1.4 indir

Dragon

Kart Kral: Ejderha Savaşları. Yaratıklar sonsuz bir dizi ile bir delicesine büyük ve ücretsiz Battle oyunu YOU her anlamıyla canlı büyülü ve güçlü kartları koşum olduğunu nerede!

WIZARDS VE WARRIORS. HAZIR SİZİN DECKS!
Kartlar güçlü ve büyülü düşmanlara karşı yaratıklar ve yaratıklar savaş haline arazi Yolculuk kendi benzersiz kart savaş büyüler, strateji ve yeteneklere sahip her!

BASİT, HENÜZ DERİN!
Eğer büyülü yaratıkları çağırmak ve savaş kartları bırakmaya avatar seçmek gibi Savaşçı veya Sihirbazı kurnaz Spellcraft gücünü isteyip istemediğinize karar verin. Benzersiz Ne stratejiler gelecektir?

SİZİN KOLEKSİYON YAP!
Dragons, Immortal Knights dahil müthiş yaratıklar, sürekli değişen bir ordu komuta ve cinleri bir bütün dışarı Kart Savaşı’nda kendi Kart Yetenekler açığa!

SİZİN DECK CUSTOMIZE!
Yaratıklar Yüzlerce Başar Kartları ve her savaş yeni ve benzersiz hale yetenekleri Yüzlerce ile birlikte gelir. Güç-up ve yaratıklar ve kartları daha güçlü senin savaş tarzınıza uygun takımınızı özelleştirmek olarak olmak gibi dönüşümü.

MULTIPLAYER FUN!
Rakibin Heroes karşı maçlara oynayın ya kadar yolunuzu yağma, ödül kazanmak ve onurlandırmak için merdiven yapmak gibi diğer Kart Kings karşı savaşmak!

BÜYÜLÜ GRAFİK!
Eğer büyülü sihirbaz kule, zindan derinlikleri ve hayat dolu bir kasaba keşfedin ve sihirli mağaza girmek nerede acaba ve kartları ve yaratıklar inanılmaz koleksiyonu ile çıkmak Epik 3D Kartı savaşları!

DOWNLOAD:

Card King: Dragon Wars v1.1.4 apk

OBB:

Card King: Dragon Wars v1.1.4 apk

Önerilen

Call of Zone 1.6.9 (Mod Apk)

Ana karakter, birkaç yıl sonra Dışlama Bölgesine geri dönmeye karar veren en yaygın takipçidir. Ancak …

Bir cevap yazın