Cuma , Eylül 17 2021

Chasm Hile indir

Chasm Hile indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Tanrı Modu

Numpad 2: Sınırsız Mana

Numpad 3: Çoklu Atlar

Numpad 4: Kayan Modu

Numpad 5: 999999 Altın

Numpad 6: Süper XP Ekle

Numpad 7: Kolay Kills

Notlar:

Numpad 1: Tanrı Modu – Oyunda olduğunuzda ve sağlığınızı görebiliyorsanız, bunu açıp antrenör% 100’de tutmaya çalışacaktır.

Numpad 2: Sınırsız Mana – oyuna girdikten sonra mana’nızı görebilir, bunu açıp antrenör% 100’de tutmaya çalışacaktır.

Numpad 3: Çoklu Atlar – oyunda olduğunuzda ve etrafta hareket edip, en az bir kere atlayın, sonra bunu değiştirin ve sonra birden çok kez atlayabileceğinizi anlayacaksınız. En iyi seçeneğin nasıl kullanılacağını görmek ve atlayışlarınızı tekrar etmelerini sağlamak için deneme yapın.

Numpad 4: Float Mode – oyunda olduğunuzda ve etrafta hareket edip en az bir kere atlayın, sonra bunu değiştirin, sonra tekrar atlayın ve havada kalacağınız. Bunu daha yükseğe yüzdürmek için kullanabilir ve sonra sola veya sağa hareket edebilirsiniz. Kapat ve düşmek için tekrar atla.

Numpad 5: 999999 Altın – Oyunda olduğunuzda ve etrafta dolaştığınızda, bunu değiştirip, envanterinizi kontrol edin ve daha fazlasına sahipsiniz.

Numpad 6: Super Add XP – oyunda olduğunuzda ve etrafta dolaşırken, en az bir kez bir şey öldürdüğünüzden emin olun, sonra bunu değiştirin ve bir dahaki bir şeyi öldürdüğünüzde, XP kazanılan değer eğitimci.

Numpad 7: Kolay Öldürme – oyunda olduğunuzda ve etrafta dolaşırken, en az bir kez bir şeye zarar verdiğinizden emin olun, sonra bunu değiştirin ve tekrar hasar verdiğinizde, çoğu düşman anında ölecektir.

İNDİR:

Chasm Hile indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Tactical War: Tower Defense Game 2.6.2 APK MOD

Tactical War: Tower Defense Game 2.6.2 APK MOD Bu TD oyununda, zaman ve mekanda kaybolan …

Bir cevap yazın