CHRONO TRIGGER v1.0.3 Hileli Apk indir

0

CHRONO TRIGGER v1.0.3 Hileli Apk indir

CHRONO TRIGGER v1.0.3 Hileli Apk indir

Chrono Trigger Android için geldi!

Chrono Trigger Dragon Quest yaratıcısı Yuji Horii, Dragon Ball yaratıcısı Akira Toriyama olan “Dream Team” tarafından geliştirilen zamansız rol yapma klasik ve FINAL FANTASY yaratıcıları olduğunu.

Devrimci oyun ve zaman yolculuğu ve yüksek macera epik bir masal sahip, Chrono Trigger dünyada üç-ve-bir buçuk milyon kopya satarak, bir oyun nesil kalbini esir.

Android için Chrono Trigger ile, sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri her zamankinden daha pürüzsüz hale deneyimi her yerde-ile, zamansız bir hikaye ve bu sevgili klasik herhangi bir zamanda dinamik savaşlar yaşayabilirsiniz. Boyutlu Vortex ve Kayıp Sanctum da Girişim, oyunun Nintendo remake iki ek alanlar.

Unutulmuş geçmiş, uzak bir gelecekte, hatta Zaman çok End Yolculuk. Eğer ilk kez çalar veya uzun zamandır hayranı olsanız, bu destansı macera, bir gezegenin geleceği macera büyüleyici saat vaat kurtarmak için!
○ OYUN ÖZELLİKLERİ

– Oyunun Nintendo DS sürümünden iki ek alanlar içerir.
Boyutlu Vortex: uzay ve zamanın bir gizemli, sürekli değişen zindan mevcut dışındadır. Ne harikalar onun merkezinde bekliyor?
Kayıp Sanctum: Tarih öncesi ve ortaçağda Esrarengiz kapılar bu unutulmuş odalarına götürecektir. Sizin ve uzun kayıp sırlarını sunulan zorlukları karşılamak ortaya olabilir …

– Sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri her zamankinden daha kolay macera bu geniş dünyada gezinin yapmak.
Savaşta, slayt ve dokunun hedefleri seçmek ve düşmanlar kesti!

– Özellikle Android için optimzed Grafik.

Kore ve Japon, Çin (/ Geleneksel Basitleştirilmiş), İtalyanca, Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca: – Sekiz dil desteği.

– Heyecanlı savaşlarda düşmanlar gönderme “teknisyenler” geniş bir yelpazede çalıştırmak.
İki ve üç kişilik tarak açığa çıkarmak için parti üyelerinin yetkilerini birleştirin.
Tüm elli kombinasyonları oyunculara çeşitli seçenekler ve derinlemesine muharebe teklif!
ÖYKÜSÜ

Leene Meydanı’nda Guardia en Millennial Fuarı şenlikleri ortasında bir şans karşılaşma Marle’den adında bir kız genç kahraman, Crono tanıttı.

Birlikte fuarı keşfetmek için karar, iki yakında Telepod, Crono uzun süredir arkadaşı Lucca tarafından son buluşun bir sergide bulurlar.

Marle, korkusuz ve merakla dolu, gönüllüler, bir gösteriye yardımcı olmak. Beklenmeyen bir arıza, ancak, onu boyutlarda bir gedikten savrulan gönderir.

Kızın kolye ele alarak, Crono cesurca peşinde izler. Ama ortaya çıktığı içine dünya önce dört asır biridir …

Unutulmuş geçmiş, uzak bir gelecekte, hatta Zaman çok End Yolculuk. Bir gezegenin geleceğini kurtarmak için epik macera kez daha tarih yapar.
Chrono Trigger Android RunTime (ART) ile Android 4.4 çalıştıran cihazlarda etkin başlattı olamaz. Varsayılan çalışma zamanı oyunu başlatmadan önce seçili olduğundan emin olun.

DOWNLOAD:

CHRONO TRIGGER v1.0.3 Hileli Apk indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya