Pazar , Eylül 27 2020

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D apk indir

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D apk indir

Bir kolluk görevlisi olarak ilk günden Hoşgeldiniz çaylak polisler, bugün çılgın sürücü polis görev 3D zanlıların aşağı kovalayan hakkında her şeyi öğrenmek için gidiyoruz. Bu yeni aşırı araba sürüş simülatörü size polis arabada haydutlar kovalamak zorunda. Bu polis yarış 3D oyun kötü adamlar vs Yani onun polisler. Polis tarayıcı, polis ışıklarının üzerine koy ve asfalt üzerinde en çok aranan kanun kaçakları kovalamak. Büyük ve kitlesel kentin farklı polis arabaları çılgın sürücü becerilerini göster. Hırsız oyunları kovalayan çok polis size düzeyleri sabit bir miktar oynayabilir, ama bu yeni ekstrem araba simülatör 3D asla bitmez. Yani bu polis yarış simülatörü şehir sokaklarını temizlemek için dünyadaki bütün zaman olacaktır.

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D, enkaza şut ve şehir sokaklarında bazı gerçek yarış yapabileceğiniz bir büyük şehir tarzı açık dünya ile, android üzerinde ilk polis kovalamaca hırsız oyunlarından birinde ağırlamaktadır. Eğer sokaklarda çalıştırmak yasadışı sokak yarışçıları farklı ekipleri ve diğer pislik Dağıtma deneyin hızlı sürücü, bazı aşırı trafik kovalamaca eylem için hazır olsun.Haydutlar bu polis kovalama araba yarışı oyununda güçlü polis arabaları depar izin vermeyin.

Sürüş araba 3d oyun sürüklenen bu polis arabada sürükleniyor yetinmek onlara büyük bir ağırlık duygusu ve ivme var, süper gerçekçi! Bu possible.Yu streeds trafiği avading, atlama, sürüklenen şüphelileri aşağı alma gibi şeyler yaparak azot bar kurmak gibi polisler vs kötü adamlar, hızlı yarışçılar ve diğer zanlıların Dağıtma var. Sıra sürücü deli gibi sesler Evet, sen gelecek trafik için dikkat etmek gerekiyor! Bu oyun bu süper aşırı araba simülatörü 3d oyunu, Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D denir neden Thats, eylem sonrasında eylemi olsun.

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D – yarış simülatörü oyun özellikleri:
– Çekirdek oyun Saatleri
– Gündüz ve Gece sürüş
– Polis takipçiliği sırasında nakit ve puan kazanın
– Sürüş becerilerini göster ve kapalı sallayarak alamadım
– Bu aşırı araba simülatörü 3D oyun eşsiz ve nadir polis arabaları kendi araba koleksiyonunu oluşturun
– Google oyun deposunda iyi yarış fizik biri bugün polis kovalamaca araba yarış eylem

Bu müthiş polisler vs soyguncular yarış oyunu tüm farklı arabalara erişim kazanın. Yeni araba parmaklıklar arkasında bu haydutlar almak için daha fazla şans demektir. Bu sadece kötü adam oyunu daha tam ve gerçek hızlı yarış simülatörü deneyim kovalayan bir polis olduğunu. Eğer 3d oyun sürüş bu aşırı araç üzerinden gidecek gibi emin kendinizi bulacaksınız!

Yani polis ışıkları, polis tarayıcı açın ve polis siren unutmak ve görev bugün başlamıyoruz. Onun tüm koruyucu ve Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D bir kolluk görevlisi olarak hizmet veren yaklaşık gözaltına haydut şüphelileri biten herhangi bir polis kovalamaca sonunda deneyin.

Google’da oyna bizim oyun reytinge veya bizi izleyerek bize biraz destek verin:
Facebook – https://www.facebook.com/VascoGames
Twitter – https://twitter.com/VascoGames

Yenilikler

Nov 13
– New Truck
Nov 6
– New City
Oct 25
– 2 New cars!
– Hidden money rewards in the city

Ek bilgiler

Güncellendi : 13 Kasım 2014
Boyut : 50M
Yükleme sayısı : 5.000.000 – 10.000.000
Mevcut Sürüm : 1.4
Gereken Android sürümü : 2.3 ve üzeri
İçerik Derecelendirme : Herkes
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: TL7,16-TL258,95

APK DOWNLOAD Click

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın