Pazar , Eylül 20 2020

Clash of Cans apk indir

Clash of Cans apk indir

Fast, Thrilling, Amazing. Those are the only words that can describe this clash between cans, and a tiny space ship. If your reflexes are a tiny bit slow, then you are not in good hands. Compelling graphics, insane quality, and adrenaline rushing, this game is a game that you won’t forget.

FAST pace game
this game is insanely fast and is a hard game to play, it needs perseverance to play.

AWESOME quality
this graphics are the best graphics experience able in an android phone or tablet. Very realistic graphics with amazing quality.

ADRENALINE rushing
This game is not a game where you relax and play it, you must be on top of your game to play this. Dodging left and right, shooting and shooting, it is a very unforgettable, thrilling game.

How to play:
Play this game by tilting your screen left and right. This way you can position your ship under the incoming cans. Your goal is to tap on the screen to shoot the cans and get them out of harms way.

Hızlı, heyecan, inanılmaz. Bu kutular arasındaki bu çatışma, ve küçük bir uzay gemisi tanımlayabiliriz sadece kelimelerdir. Refleksleri bir nebze yavaş iseniz, o zaman iyi ellerde değil. Zorlayıcı grafikler, deli kalite ve acele adrenalin, bu oyun unutmayacağım bir oyundur.

HIZLI hızı oyunu
oynamak için azim gerekir, bu oyun delicesine hızlı ve oynamak zor bir oyundur.

MÜTHİŞ kalite
Bu grafik bir android telefon ya da tablet mümkün iyi grafik deneyimi vardır. Inanılmaz kaliteli Çok gerçekçi grafikler.

Acele ADRENALINE
Bu oyun onu rahatlamak ve oynadığımız bir oyun değil, bu oynamak için oyunun üstüne olmalıdır. Sol ve sağ, çekim ve çekim kaçmak, çok unutulmaz, heyecan verici bir oyundur.

Nasıl oynanır:
Ekran sağ ve sol eğerek bu oyunu oynayın. Bu şekilde gelen kutular altında gemiyi yerleştirebilirsiniz. Amacınız kutular ateş ve zararları yolumdan onları almak için ekranda dokunun etmektir.

Yenilikler

improved ui

Ek bilgiler

Güncellendi : 28 Eylül 2014
Boyut : 8,5M
Yükleme sayısı : 50.000 – 100.000
Mevcut Sürüm : 2.7
Gereken Android sürümü : 2.0 ve üzeri
İçerik Derecelendirme : Herkes

APK DOWNLOAD Click

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın