Conan Exiles Hile Botuna 20 Tane Özellik Eklendi – indir

0

Conan Exiles Hile Botuna 20 Tane Özellik Eklendi – indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek tuşuna basın

Promosyonda Seçenekler:

Eğitici, sansürsüz, tek oyunculu, OFFLINE, yerel ana bilgisayar modu içindir.

Numpad 5: Açlığı Sıfırla

Seçenekler:

Numpad 1: Sağlık Ekleme

Numpad 2: Enerji Ekle

Numpad 3: Seviye Ekle

Numpad 4: Tarif Noktaları

Numpad 5: Açlığı Sıfırla

Numpad 6: Susuzluğu Sıfırla

Numpad 7: XP’yi ekle

Numpad 8: Seviye Up Puan Ekle

Numpad 9: Güç Ekleme

Numpad 0: Çeviklik ekle

Numpad /: Canlılık ekle

Numpad *: Doğruluk Ekleme

Numpad -: Grit Ekle

Numpad +: Encumberance Ekle

Numpad .: Survival ekle

F1: Yenilmez

F2: Görünmez

F3: Sınırsız Sprint

F4: Karakteri Sıfırla

F5: Kolay El İşi

Notlar:

Numpad 1: Sağlık Ekleyin – basın ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklatmam gerekiyor. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 2: Enerji Ekle – basın ilgili değeri görmek için sekmeyi tıklatmam gerekiyor. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 3: Seviye ekle – Basın ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girip, ardından gerekirse, ilgili değerini görüntülemek için sekmesini tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 4: Reçete Noktaları – Basın ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girip, ardından gerekirse, ilgili değerini görüntülemek için sekmesini tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 5: Açlık Reset – Basın ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girip, ardından gerekirse, ilgili değerini görüntülemek için sekmesini tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 6: Reset Thirst – basma Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranını girmek zorundayım ve sonra ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 7: XP ekle – Basın ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girip, ardından gerekirse, ilgili değerini görüntülemek için sekmesini tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 8: Seviye Arttırma Noktaları Ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 9: Güç Ekleme – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 0: Çeviklik Ekleyin – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranını girmek için tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad /: Canlılık ekle – tuşuna basarak Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranını girmeliyim ve sonra ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklatın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Sayısal tuş takımı *: Doğruluk ekle – Basın ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girip, ardından gerekirse, ilgili değerini görüntülemek için sekmesini tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad -: Grit ekle – Ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girip, ardından gerekirse, ilgili değerini görüntülemek için sekmesine tıklamanız basın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad +: Encumberance ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranını girmek zorunda olduğum basın ve ardından, ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Envanteri terk etmek zorunda kalabilirsiniz.

Numpad: Survival ekle – I ve ben Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına basın ve gerekirse

İNDİR:

Conan Exiles Hile Botuna 20 Tane Özellik Eklendi – indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya