Cumartesi , Aralık 10 2022

Conan Exiles Oyun Hile Botu Cıktı İlk bizde indir

Conan Exiles Oyun Hile Botu Cıktı İlk bizde indir

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Eğitici, sansürsüz, tek oyunculu, kapalı, yerel ana bilgisayar modu içindir.

Numpad 5: Açlığı Sıfırla

Seçenekler:

Numpad 1: Sağlık Ekleme

Numpad 2: Enerji Ekle

Numpad 3: Seviye Ekle

Numpad 4: Tarif Noktaları

Numpad 5: Açlığı Sıfırla

Numpad 6: Susuzluğu Sıfırla

Numpad 7: XP’yi ekle

Numpad 8: Seviye Up Puan Ekle

Numpad 9: Güç Ekleyin

Numpad 0: Çeviklik ekleyin

Numpad /: Canlılık ekle

Numpad *: Doğruluk Ekleme

Numpad -: Kum ekle

Numpad +: Şifreni Ekle

Numpad.: Hayatta Kalma Ekleyin

F1: Yenilmez

F2: Görünmez

F3: Sınırsız Sprint

F4: Karakteri Sıfırla

F5: Kolay Meslek

Notlar:

Numpad 1: Sağlık Ekleme – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 2: Enerji Ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 3: Seviye Ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 4: Tarif Noktaları – Character Stats (Karakter İstatistikleri) ve Inventory (Stok) ekranına girmek için I’e basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 5: Açlığı Sıfırla – karakter istatistiklerini ve envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve sonra ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 6: Susuzluğu sıfırlayın – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 7: Add XP – Character Stats (Karakter İstatistikleri) ve Inventory (Stok) ekranına girmek için I tuşuna basın ve sonra ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 8: Seviye Arttırma Noktaları Ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 9: Güç Ekleme – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad 0: Çeviklik ekle – Character Stats (Karakter İstatistikleri) ve Inventory (Stok) ekranına girmek için I’e basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad /: Canlılık ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad *: Doğruluk Ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için gerekirse sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad -: Grit ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve sonra ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad +: Encumberance ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından ilgili değeri görüntülemek için sekmeyi tıklayın. Daha sonra, statin değerini artırmak için bu seçeneğe basın. Değişiklik görmek için Envanter / Karakter İstatistikleri ekranından ayrılmanız gerekebilir.

Numpad.: Survival ekle – Karakter İstatistikleri ve Envanter ekranına girmek için I tuşuna basın ve ardından gerekirse sekmeyi tıklayın.

DOWNLOAD:

Conan Exiles Oyun Hile Botu Cıktı İlk bizde indir

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın