Salı , Eylül 28 2021

Conter Strike Hileleri ogc wallhack Hakkında Bilgi

Wallhack: Belki de Counter-Strike’da en çok kullanılan hile olan wallhack, oyunculara duvarların ve objelerin arkasını görerek onlara düşmanın tam yerini belirlemenin ve oyunda sürpriz olabilecek bütün faktörleri ortadan kaldırmanın yanında, kutuların, kapıların hatta beton duvarların bile arkasından ateş edebilmenizi sağlar. Wallhack’in birkaç çeşidi vardır (yarı ve tam şeffaflık gibi) yine de ikisi de aynı sonucu verir. Birinin wallhack hilesi kullandığını anlamak oldukça kolaydır; çünkü genellikle insanlara kalın duvarların arkasından ateş ederler ve hemen hemen her kurşunları isabet eder – ki normalde pozisyon almadan yapılması imkansız bir şeydir.

 

Auto-aim: Auto-aim, aimbot olarak da bilinir ve mevcut hileler arasında farkına varılması en kolay olandır. Bu hile, crosshair’i (silah hedef imlecini) otomatik olarak düşmanın üzerine götürür ve sizi nişan alma derdinden kurtarır. Hatta, aimbot crosshair’i vücudun seçtiğiniz belli bir bölgesine götürmeye ve ateş etmeye de ayarlanabilir. Eğer akıllı bir şekilde kullanılırsa auto-aim’i tespit etmek zor olabilir çünkü oyuncular auto-aim’i açıp kafaya nişan alma ve otomatik ateş etme özelliğini kapatmış olabilirler. Yine de, genellikle aynı pozisyonda her attığını vuran ya da crosshair’i düşmandan düşmana hızlı bir şekilde hareket eden birini görürseniz, muhtemelen aimbot kullanan biri ile karşı karşıyasınızdır.

 Anti-grenade: Basitçe anlatmak gerekirse anti-grenade hilesi ile oyuncular flashbang ve duman bombalarından etkilenmez. Bilmeyenler için söyleyelim: Flashbang hem düşmanı hem de takım arkadaşlarınızı birkaç saniye kör eden parlak bir ışık saçar ve duman bombası da bir duman bulutu ortaya çıkarır, oyuncuları tam olarak kör etmez ama daha uzun sürer. İşte bu hile oyuncuların her iki bomba tipinden de etkilenmemesini sağlar. Suratlarının ortasına 5 tane flashbang yiyen ama buna rağmen isabetli bir şekilde hedeflere ateş eden birini görürseniz anti-grenade hilesi kullandığından emin olabilirsiniz.

Oyuncu Bilgisi: Bu hile wallhack’e çok benzer ama duvarları şeffaf yapmak yerine, oyuncu bilgisi hilesi oyuncular, duvar ve kapı gibi nesnelerin arkasına bile olduğunda, hem düşman hem de takım arkadaşlarınızın üstünde sağlık, silah ve cephane gibi bilgilerini gösterir. Bu hem savaşırken hem de düşmanın yerini belirlerken işinize yarar. Bu hile de wallhack hilesine benzer bir şekilde tespit edilir.

Parlayan Oyuncu Modelleri: Bu bütün düşman modellerinin seçtiğiniz bir renkte parlamasını ve daha belirgin hedef olmalarını sağlayan oldukça kolay bir hiledir. Wallhack/aimbot kombinasyonu ile kullanılmadığında bu hileyi kullanan oyuncuları tespit etmek hemen hemen imkansızdır.

OGC: Counter-Strike tutkunları muhtemelen bu kelimeyi chat odalarında defalarca duymuşlardır. OGC, yukarıda bahsettiğimiz hilelerin hepsini kullanışlı bir paket içinde sunan bir Client-Hook hilesidir ve şu anda oyun için bulunan en etkili hiledir ama bazı nedenlerden dolayı tespit edilmesi de en kolay olandır

 

Önerilen

Counter Strike Global Hile MultiHack with Dynamic Trigger Bot indir

Counter Strike Global Hile MultiHack with Dynamic Trigger Bot indir Merhaba arkadaslar csgo oyununa ait …

3 Yorumlar

  1. Cidden mükemmel yazılar yayımlıyorsunuz. Web sitenizi Google yoluyla buldum. RSS beslemelerime ekleyeceğim. Yayınlayacağınız bütün yazılarınızı büyük bir heyecanla bekleyeceğim. Çok teşekkür ederim.

  2. ben bir ogc istiyorum ama nasıl indireceğimi bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz?

Bir cevap yazın