Çarşamba , Eylül 23 2020

CONTRACT KILLER: SNIPER v2.0.0 Hile APK Mod indir

CONTRACT KILLER: SNIPER v2.0.0 Hile APK Mod indir

CONTRACT

Sen güvenli yerleri sızmak ve yüksek profilli hedefleri ortadan kaldırmak için işe bir usta suikastçı vardır. Ölümcül grev gerçekleştirin ve tek kuralı uygulayın: Sözleşme Onur.

SİZİN YÜKLENİCİSİ SEÇİN
, Düşman bir mafya ortadan kaldırmak, tüm üsleri yok etmek veya en önemli tek bir hedef çıkar. Sonraki hedefimiz size kalmış.

STAKE OUT & Aşağı ALIN
Benzersiz gol ile 250 misyonlar ve kampanyalar üzerine almak. Uzun menzilli hedefler üzerinden yatırılan miktar, saldırı düşman üsleri kafa, iyi yerleştirilmiş çekim ile onları aşağı çekmek veya kimliğinizi ödün vermeden düşman hatları sızmak.

İLERİ UYARLANABİLEN Weaponry
Zulandakileri korumak için silah ve temel savunma yükseltin. Keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, ağır silahlar, tesla silahlar, roketatar, atma bıçak, med kitleri, zırh ve daha fazlasını yükleyin.

PvP ÜSTÜNLÜĞÜ İÇİN SAVAŞ
Assault diğer oyuncuların bazlar, kaynaklarını çalmak, ve PvP tartışmasız şampiyonu olmak.

SİZİN ÇEVRE MASTER
Her misyonu aracılığıyla yolunu seçin ve sizin yararınıza kapağı kullanın. , Nöbetçi silahlar devre dışı patlayıcı patlarsa nesneleri ve gelen ateşi önlemek.

SEYAHAT DÜNYA
Gelecek bir yerden görünmeyen taşımak ve yeni uluslararası sözleşmeler almak. Bu nihai küresel suikastçı olmaya size kalmış.

High-end, sürükleyici tablet oyun!

KILLER

DOWNLOAD:

CONTRACT KILLER: SNIPER v2.0.0 Hile APK Mod indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın