COOKING DASH 2016 v1.14.18 Mod APK Güncellendi Hile

0
COOKING DASH 2016

COOKING DASH 2016 v1.14.18 Mod APK Güncellendi Hile

Her egzotik restoranda menüdeki leziz yemekleri hazırlar, pişirir ve servis ederken becerilerini geliştir… Üstelik canlı stüdyo izleyicisi karşısında! Heyecanlı bölümlerde gelir kazanmaya çalışırken onların neşeyle alkışlamalarını ve nefeslerinin kesildiğini duyacaksın! Tuhaf müşteriler, süper yıldız VIP’ler, çok hızlı mutfak aksiyonu ve televizyon şöhreti seni bekliyor!

YEMEK PİŞİREREK YILDIZ OL!
Mutfakta koştururken ve çılgın müşteriler için yemek hazırlarken bu tempolu karmaşada kontrolü sağlamaya çalış! Mükemmel hizmetlerin karşılığında bahşiş topla ve gelir kazan! KADERİNDE MEGA ŞÖHRETLİ BİR TELEVİZYON ŞEFİ OLMAK VAR!

OYNAYABİLECEĞİN YÜZLERCE BÖLÜM!
Vegas temalı Biftek Talihi, çılgın Tako Treni ve egzotik Maceraperest Yemekler ve çok daha fazla benzersiz restoran programlarıyla tonlarca yemek pişirme eğlencesi!

TOPLA VE YÜKSELT!
Daha ünlü ve başarılı olmak ister misin? Topladığın geliri yemeklere ve mutfak aletlerine harca! Yepyeni ocaklar, süslü yemek istasyonları ve daha fazlasına yükselterek üç yıldızlı servis yap!

DAHA FAZLA MÜŞTERİ ÇEKMEK İÇİN MUHTEŞEM TARİFLER HAZIRLA!
Hazırlık Mutfağında özel Tarifler yap, müşterileri en sevdikleri yemeklerle çek! Seni ünlü yapacak, süper öğeler bırakacak ve yıldızını yükseltmeye devam ederken mega gelir kazandıracak özel güçler verecekler!

SÜPER ÜNLÜ OL!
SENİ ve inanılmaz yemek becerilerini görmeye gelen elit VIP’lerle dolu KENDİ PROGRAMINA başlarken şöhret ateşini körükle! MİLYONLARCA İZLEYİCİ önünde DÜNYANIN en havalı yemek partilerini düzenlerken ŞAN ve ŞÖHRET seni bekliyor! Televizyon Şefliği rüyan gerçeğe dönüşüyor!

ARKADAŞLARINLA OYNA!
Arkadaşlarınla hediyeler paylaş ve ilk sıraya geçmek için bitmeyen yarışmada rekabet et!

Üst düzey, üç boyutlu tablet oyunu!

HALA NE BEKLİYORSUN?!?
Maharetlerini göster, misafirlerin ve VIP’lerin aç karınları ve hassas egolarını doyur! ÜCRETSİZ Cooking Dash® 2016’yı hemen bugün indir!

Cooking Dash 2016 oynamak ücretsizdir, ancak ekstra öğe almak için gerçek para kullanmayı tercih edebilirsin.

Bu uygulamanın kullanımı, Glu Mobil Kullanım Şartları tarafından düzenlenir. Kişisel verilerin kullanılması ve toplanması Glu Mobil Gizlilik Politikası kurallarına tabidir. Bu iki belge www.glu.com adresinden görülebilir. Ek şartlar da uygulanabilir.

BİZİ
Twitter @glumobile
facebook.com/glumobile adreslerinden TAKİP EDİN

COOKING DASH 2016
COOKING DASH 2016
COOKING DASH 2016
COOKING DASH 2016
COOKING DASH 2016
COOKING DASH 2016

DOWNLOAD:

COOKING DASH 2016 Apk v1.14.18 Mod

obb:

COOKING DASH 2016 Apk v1.14.18 Mod

DOWNLOAD:

COOKING DASH 2016 Apk v1.14.7 Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya