Cossacks 3: Trainer +14 v.1.3.3.61.4549 Hile indir

0

Cossacks 3: Trainer +14 v.1.3.3.61.4549 Hile indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive edilmiş” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

F: Nüfus

Seçenekler:

Bir yiyecek

B: Ahşap

C: Taş

D: Altın

E: Demir

F: Nüfus

G: Süper HP Birimi

H: Birim Zayıf HP

Ben: Anında Birimler

J: Anında Yükseltmeler

K: Süper HP İnşaat

L: Zayıf HP İnşaat

M: Kömür

N: Trainer’ı Sıfırla

Notlar:

CTRL-H tuşlarına basarak antrenör kısayol tuşlarını geçici olarak kapatabileceğinizi unutmayın. Bazı kısayol tuşları oyun için kullanılıyorsa bunu yapabilirsiniz. Tekrar açmak için CTRL-H düğmesine tekrar basın.

C: Food – basın tuşu ve daha fazlasına sahipsiniz. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

B: Ahşap – basın tuşu ve daha fazlasına sahipsiniz. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

C: Taş – basın tuşu ve daha fazlasına sahipsiniz. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

D: Altın – basın tuşu ve daha fazlası var. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

E: Demir – basın tuşu ve daha fazlasına sahipsiniz. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

F: Nüfus – tuşuna basın ve maksimum artar. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

G: Birim Süper HP – Birim veya birimler grubunu seçin ve seçilen tüm birimler etkilenir. Onları seçin ve ardından tuşuna basın ve değer değişir. Seçenek görünmüyorsa, Trainer’ı Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

H: Birim Zayıf HP – bir birim veya birimler grubu seçin ve seçilen tüm birimler etkilenir. Onları seçin ve ardından tuşuna basın ve değer değişir. Seçenek görünmüyorsa, Trainer’ı Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

Ben: Anında Birimler – Birimler oluşturmanıza izin veren bir binayı tıklayın. Oluşturulacak Birimi başlatın, ardından bu ayarı açık konuma getirin. Bundan sonra birimler neredeyse anında oluşturulacak.

J: Anında Yükseltmeler – Yükseltmeler oluşturmanıza izin veren bir binayı tıklayın. Yaratılacak bir Yükseltme işlemini başlatın, ardından bu seçeneği açın. Yükseltmeler daha sonra neredeyse anında oluşturulacaktır.

K: Süper HP İnşaat – bir binayı tıklayın veya seçilen bir binanız varsa bu tuşa basın; değer değişir. Seçenek görünmüyorsa, Trainer’ı Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

L: Bina Zayıf HP – Bir binayı tıklatın veya bir bina seçtiyseniz, bu tuşa basın; değer değişir. Seçenek görünmüyorsa, Trainer’ı Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

M: Kömür – tuşuna basarsan, daha çok var. Bu işe yaramazsa, Eğiticiyi Sıfırla seçeneğini kullanın ve tekrar deneyin.

N: Eğiticiyi Sıfırla – yukarıdaki seçeneklerden herhangi biri çalışmıyor görünüyorsa, bunu kullanın ve tekrar deneyin.

DOWNLOAD:

Cossacks 3: Trainer +14 v.1.3.3.61.4549 Hile indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya