Perşembe , Mart 4 2021

Cover Fire v1.5.9 APK Hile indir

Cover Fire v1.5.9 APK Hile indir

Kahramanlar grubunuzu Tetracorp şirketine karşı savaşa yönlendirin. Kendi stratejinizi savaş alanında oluşturun ve her yönden düşmanınıza saldırın. Büyük cephaneliğe gidin ve güçlü silahlar kullanın ve eşsiz becerilerle askerlerinizi yukarı kaldırın. Mobil ve tablet için en iyi atıcı oyununda sınırsız hareket. Meydan okumayı kabul ediyor musunuz?

İnsan ırkının ihtiyaç duyduğu kahraman mısınız?
KAPAK YANGIN ÖZELLİKLERİ

– Kesin savaşın yeni deneyimi. Mermiler, makineli tüfekler ve sizi öldürmeye istekli düşman orduları dolu bu Kapak Ateşi bölümündeki direnişe katılın. Silahını al ve bu devrimi gerçek bir savaş kahramanı gibi yönet!

– Pioneer, size BENZER bir sürükleyici SENSATION getiren kontrol eder. Parmağınızı tetiğe doğrudan bağlayın. BASIN VE ATIŞ!

– Ayrıntılı sahnelere sahip, parçacıklarla ve üzüm tonuyla dolu HD grafikleri. Çökmüş ÇEVRE. Her şey oyuncu ile etkileşimde bulunur.

-Kori ve derin sinema filmi sayesinde gerçek bir emektar asker gibi gelin. NON STOP ACTION ile ateşli ve dinamik bir maceraya kendin çekin. Ateş etmeyi bırakma.

-Savaşın farklı perspektiflerden yüzleşmesi. ZAMANINDA paralı askerlerinin arasında değişen bu tehdidi sona erdirmek için nihai bileşimi bulun.

– BÜYÜK gerçek yakalamalara dayalı ARMAMENT ile kendinizi tedarik edin. Her silahın sadık mekaniği ve karakteristik sesleri. Atış oyunlarında hiç böyle bir şey görmediniz.

MOD :

1.) Money
2.) VIP lvl 5

DOWNLOAD MOD :

Cover Fire v1.5.9 Mod Apk – DROPLOAD

Cover Fire v1.5.9 Mod Apk – DRIVE LINK

Cover Fire v1.5.9 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Cover Fire v1.5.9 Mod Apk – RACATY LINK

OBB:

Cover Fire v1.5.9 Mod Apk – DROPLOAD

Cover Fire v1.5.9 Mod Apk – DRIVE LINK

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın