Çarşamba , Aralık 1 2021

CSR Racing Apk v3.5.0 Apk Mod Hileli indir – Download

CSR Racing

CSR Racing Apk v3.5.0 Apk Mod Hileli indir – Download Çok satan kalkış yarışı serisi – 100 milyondan fazla kez indirildi ***

Bu oyunun adı CSR Racing. 95’in üzerinde lisanslı arabası, göz alıcı grafikleri, bağımlılık yapan oyun tasarımı ve çetin çevrimiçi PvP rekabetiyle şehrin sokaklarındaki en müthiş kalkış yarışı.

Vaktin yoksa hızlı yarış oyna ya da vaktim var diyorsan büyük yarış turuna katılıp liderlik tablolarının zirvelerine tırman.

Ferrari, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey ve Koenigsegg gibi dünyanın en prestijli araba üreticilerine ait 95’İN ÜZERİNDE LİSANSLI ARABA İLE YARIŞ

ÇOK OYUNCULU MODDA YARIŞ – Yeni özel arabalar kazanmak ve global liderlik tablosunun en üstünde yer almak için en iyi CSR oyuncularına karşı çevrimiçi yarış!

DÜNYA TURU – 5. Kademeyi tamamla ve dünyanın dört bir tarafındaki ekiplerle mücadele et! Onları geçip Uluslararası Şampiyonluğa ulaşabilecek misin?

ÇETELERİ YEN ve şehrin hakimi sen ol. Konuştukları saçmalıklara kulak asma. Her bir elebaşını yen ve sokakların yeni kralı ol.

Motor gücünü YÜKSELT, yolu daha iyi kavrayan lastikleri tak ve çeyrek mil performansında saniyenin onda biri farklar yaratmak için yüklerinden kurtul.

Özel yapım şık boyalarla, plakalarla ve desenlerle arabalarını ÖZELLEŞTİR ve yarış kazançlarını arttır.

————————————–

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) ve üzeri işletim sistemi gerektirir. Tabletler için optimize edilmiştir.
En güncel içeriğe ve özelliklere erişmek için, oyunu oynarken cihazının İnternet’e bağlı olduğundan ve profilinin çevrimiçi olarak yedeklenmiş olduğundan emin ol.
LÜTFEN DİKKAT! CSR Racing ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir.
İznin olmadan yapılabilecek satın alımları önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” öğesini seç, bir PIN oluştur ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştir. Bu adımdan sonra, her satın alma işlemi öncesinde PIN kodunu girmen gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin yalnızca Android OS 3.x ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklında bulundur.

Başka oyuncularla tanış ve CSR hakkında daha fazla bilgi edin:

* Facebook: http://www.facebook.com/CSRRacingGame
* Twitter: @CSRRacing (http://twitter.com/CSRRacing)
* Instagram: http://instagram.com/CSRRacingGame
* Web: http://nmgam.es/crexwl

Terms of Use: http://www.naturalmotion.com/terms-of-use/
Privacy Policy: http://www.naturalmotion.com/privacy-policy/

CSR Racing
CSR Racing
CSR Racing
CSR Racing
CSR Racing
CSR Racing

DOWNLOAD APK + OBB:

CSR Racing Apk v3.5.0 (Mod Money)

data:

CSR Racing Apk v3.5.0 (Mod Money)

Önerilen

Lanota 2.7.1 Apk Mod Yeni Versiyon

Lanota 2.7.1 Apk Mod Yeni Versiyon dünya yavaş yavaş her rengi ve sesi yok eden …

Bir cevap yazın