Pazar , Eylül 20 2020

Cyber Knights RPG Elite v2.9.15 Hile Apk indir

Cyber Knights RPG Elite v2.9.15 Hile Apk indir

Cyber

savaşmak için yetenekli ve cybered paralı bir ölümcül ekip Kurşun ve cyberpunk geleceğin sessiz savaşlarda elit ama harcanabilir kentsel asker, ceza megacorporations kirli işlerini yapıyor Cyber ​​şövalye olarak 2217. gölgesinde sızmak kuruluşlar ve ticaret sokak çeteleri.

“Siber Knights RPG” adlı ücretsiz RPG oynayın ve Cyber ​​Knights Elite yükseltmeden önce de sıra tabanlı taktik cyberpunk oyun saatleri tadını çıkarın. Trese Kardeşler asla bizim oyunlarda reklamları çalışır – Bir reklam ücretsiz izin ücretsiz deneyim keyfini çıkarın! Elite içinde 1 $ IAP olarak Hunder Mesleği kilidini.

Sonra Elite yükseltme deneyimi! Buna ek olarak, Elite 3 benzersiz Cyber ​​Knights, 50+ silah ve zırh 20+, 30+ sibernetik implantları ve daha fazla içerik ve hikaye bulunmaktadır. Ve Elite (ücretsiz) Cyber ​​Knights RPG herhangi Cyber ​​Şövalye kopyalayabilirsiniz!

Cyber ​​Knights Bu bilim-kurgu, cyberpunk geleceğin şehirleri üzerinde kontrolü için mücadele çeşitli güçler için yasadışı sözleşmeleri tamamlıyoruz İkincisi ve askerlerin bir takım kontrol ettiği bir sıra tabanlı taktik RPG. 10 mücadele hiziplerin, 600’den fazla temas ve vatandaşlar, 500’den fazla mağaza, 400’den fazla savaş kombinasyonları ve her fırsatta gizlenen tehlike ile büyük bir kalıcı dünyayı keşfedin.

Bu 2217 şafak ve dünya sona erdi. Megacorporations New Boston, New Berlin ve diğerleri büyük kubbe şehirlerde insanlığın son kurtulanların barınak sağlamak. Gezegende Küresel Matrix dağınık kurtulanlar araya ve rekabet yangınları yeniden ateşledi.

Teknoloji insanlığı değişti. Artık sadece etten, birçok Cyber ​​Knights avantaj kazanmak ve insan sınırlarının ötesine yeteneklerini genişletmek için nano ve siber teknoloji ile döndü.

RPG

DOWNLOAD:

Cyber Knights RPG Elite v2.9.15 Hile Apk indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın