Perşembe , Temmuz 29 2021

Cyborg Assassin v1.1.0 Mod Apk Hile

Cyborg Assassin

Cyborg Assassin v1.1.0 Mod Apk Hile

 

Bu aksiyon blockbuster oyunu doludur günün kahramanı olmaya hazır mısınız?

Cyborgs almış ve insan devrime önderlik ve gezegen toprak kaydetmek gerekir. Silahını al ve günün kurtarıcısı olacak. Şimdi bu büyük bilim-kurgu deneyiminin bir parçası olun!

Özellikleri şunlardır:
★ büyük kampanya modu (çoklu seviyeleri / misyonları tüm ÜCRETSİZ)
★ yüksek puanlar için sonsuz modu (Google Hizmetlerini Oyna)
★ çeşitli silahlar ve power-ups
★ farklı cyborg ve diğer robot gibi düşmanları
★ komik hareket (henüz gerçekçi) aksiyon kahramanı ses (profesyonel seslendirme sanatçısı)
En iyi ★ ikiz sopa eylem
★ detaylı 3D grafikler ve özel efektler
★ üzerinden 5 AI algoritmaları (aptal akıllı saldırı desenleri)
★% 100 EYLEM kesinlikle ÜCRETSİZ!

Kontroller:
Bu iki (dokunma) kontrolörleri aracılığıyla karakterinizi kontrol ettiğiniz bir sözde ikiz sopa aksiyon oyunu; Soldaki ve dokunmatik ekranın sağ tarafında biri. sol sopa Hareketlerinizi ve amacı ve silahını ateş sağ sopa kontrolünü denetler. Bu bir yol taşımak ve diğer ateş olan bir çok düzgün bir deneyim sağlar. Eğer temellerini usta kez yarın yok gibi yakında cyborg asker çekim olacak. Eğer isyan yol power-ups ve daha güçlü silahlar aramaya yaparken gelen cyborg bir göz tutmak o hayati olan bir kitle yalnız kampanyasında aksiyon kahramanı kontrol eder. Misyonları çok hızlı hareket ve daha hızlı hareket öğrenmek boyunca Power-ups ve silah bulunabilir. Gelişmiş oyuncu için son bir not: zaman köşeli dalış ve rulo bulacaksınız sağ / merkezi düğmesi serin kaçamak manevralar yapabilirsiniz. Alıştırma yapar! Iyi şanslar.

cyborg geliyor …
Robotlar ve yapay zeka (AI) onlar insanları hakim gelmiş geçmiş yıllarda çok güçlü hale gelmiştir. Bazı bilinmeyen nedeni hakim ve saldırgan türler doğada nazik ve destekleyici gelen dönüşümü onları götürdü. Bir virüs, bir sistem hack, hatta uzaylı müdahalesi … kim bilir? Onlar şimdi hepsini istiyorum ve son kalan insanlardan evreni kurtulmak cyborg ittifaklar galaksiler arası bir ulusu yönetecek istiyoruz. Bu hikayenin içine nereden geldiğini … Bu robot pislik karşı masum insanları kaydedebilirsiniz en son aksiyon kahramanları biri olduğunu! Yüksek teknoloji Genisys cihazla ile algılar ve bizim sevgili planet earth bu düpedüz kötü robotlar yok etmek.

Sizin görev size robot istilası bizim dünya ortadan kaldırmak için gerekli olan tüm ötesinde güç kullanmak olabilir ve seçilen cyborg suikastçı vardır … … senin görevin sadece basit olduğunu. Bu cyborg insanları öldürmek için nihai arzusu var ve onlar tamamen hayatta her geçen kişiyi imha kadar onlar denemeye devam edecektir olarak akıllıca silah kullanın. Eğer hayatta kalmak ve yeni dünyanın kurtuluşu olacak, ya da başarısız ve imha mekanik robot eller tarafından korkunç bir yavaş bir ölüm ölecek mi?

Senin gezegen … benim gezegendir bunun doğru droid terminatör insanlığı kurtarmak ve olmak için gerekenlere sahip misiniz? Şimdi bu boş sabit aksiyon oyunu indirin ve öğrenin!

Cyborg Assassin
Cyborg Assassin
Cyborg Assassin
Cyborg Assassin
Cyborg Assassin
Cyborg Assassin

DOWNLOAD:

 Cyborg Assassin v1.1.0 Mod APK (Ad-Free) – FİLESCDN

 Cyborg Assassin v1.1.0 Mod APK (Ad-Free) – USERSCLOUD

Önerilen

Gems of War – Match 3 RPG 5.6.0 APK MOD Güncellendi

Gems of War – Match 3 RPG 5.6.0 APK MOD Güncellendi Diyarın dört bir yanından …

Bir cevap yazın