Dawn of Steel APK v1.9.0 Mod Hile indir

0
Dawn of Steel

Dawn of Steel APK v1.9.0 Mod Hile indir Leviathan gezegenindeki EGEMENLİK YARIŞI’nda düşman üslerine SALDIRI düzenlemek için Güçlü Mekanik Araçları KONTROL ET! HEMEN ÜCRETSİZ indir ve Dawn of Steel’de YÖNETİMİ ELE GEÇİR!

Gerçek zamanlı aksiyon dolu bir strateji oyunu olan Dawn of Steel’de yürüyen robotlardan oluşan güçlü bir birliği komuta et ve düşman üslerini yok et. Savaşın sonucunu sadece senin savaş becerilerin belirleyecek. Üssünü kur ve diğer oyuncuların saldırılarından onu bütün gücünle koru.

Savaş sırasında birimlerini komuta ederken doğrudan kontrol kullan ve düşmanın zayıflığından en iyi şekilde yararlanmak için savunmalarını düzenle. Basit darbe komutları, küçük bir parmak darbesiyle Rig’lerinle güçlü saldırılar yapmana izin verir.

Dawn of Steel, Command & Conquer’in yaratıcılarından oluşmuş olan, Superweapon adlı küçük oyun stüdyosunun merakla beklenen ilk oyunudur.

Dawn of Steel’i hemen oyna:
• 3D’li baş döndürücü FX ile muhteşem bir dünya
• Doğrudan birim kontrolü ile saldırılarına ince ayar
• Yıkıcı özel ataklar için basit darbe mekanikleri
• Tamamen eşsiz yeteneklere sahip dört güçlü Rig
• Yüzlerce farklı kişiselleştirme seçeneği
• Dinamik bir dünyada yeni bölgeler açıp fethet
• Mükemmel bir üs inşa et, savunmanı dengele ve rakiplerini ez

Leviathan gezegenini fethetme ve gizemli enerji kaynağı Plasma’yı arama yarışı başladı! Düşman üslerine baskın yapıp onların kaynaklarını ele geçirirken, Rig’ler diye adlandırılan, son derece güçlü, yürüyen robotların kontrolünü ele geçir. Birliklerini kendi oynayış tarzına göre kişiselleştirerek ve geliştirerek avantaj sağla. Fethetmek için yeni bölgeler açarken gezegen üstündeki kontrolünü genişlet.

Şimdi Dawn of Steel‘i ücretsiz indir ve oynamaya başla!

Flaregames ile iletişime geçin
Fikriniz mi var, beğendiğinizi belirtmek mi istiyorsunuz ya da yardıma mı ihtiyacınız var? Şimdi bizimle temasa geçin: http://feedback.flaregames.com

Flaregames hakkında daha fazlası
http://www.flaregames.com • http://facebook.com/flaregames • http://twitter.com/flaregames

Not
Oynamak için İnternet bağlantısı gerekiyor ● Uygulama içi satın alma seçeneği sunuyor ● Hizmet kullanım şartları: http://www.flaregames.com/terms-service/

Dawn of Steel
Dawn of Steel
Dawn of Steel
Dawn of Steel
Dawn of Steel
Dawn of Steel

DOWNLOAD

Dawn of Steel APK v1.9.0

 Dawn of Steel APK v1.8.0 (Mod)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya