Cumartesi , Aralık 10 2022

DayZ Mod & Standalone Oyun Hile Botu indir

DayZ Mod & Standalone Oyun Hile Botu indir

Birçoğunuz bunu zaten biliyor ancak pencerelerden inşa edilmiş güvenlik duvarınızı kullanarak, bazı çok oyunculu oyunda büyük bir avantaj elde edebilirsiniz. Kendi güvenlik duvarınızı kullanarak, bir sunucuyla olan bağlantısını kesebilir, bir kere bağlantı kesildiğinde düşmanlar bir konumda donup kalırlar ve onlara bir şansları kalmadan ateş edebilirler !! Bu çekimler clientside’yi kaydeder (yalnızca siz), ancak sunucuyla bağlantısını yeniden oluşturduğunuzda, bu çekimler düşmanı kaydedip öldürecek, sunucu tarafında (bütün sunucu) çekim yapmış olacaksınız. Kovulan atışlar (mermi) kayıtlı müşterilere aittir, ancak sunucuya bağlandıktan sonra bu atışlar sunucu tarafını kaydeder; diğer bir deyişle; Dışarı atılmak, düşmanları dondurmak, patlama vurmak, yeniden bağlanmak, düşman aşağı.

Eh, bugün oldukça nooby bir betik yayınlıyorum, betik kodlanmış ve AutoIt adlı gelişmekte olan bir yazılımda derlendi.

Bu komut, temel olarak kısayol tuşları ve sesli uyarı içeren bir geçiş anahtarıdır.

Bu programı kullanarak oyunlardan men edilmeyeceksin, ancak bir sunucu yasağı alma şansın var. Program, Bohemia Arayüzüne (A2, A3, DAYZ vb.) Bağlı herhangi bir dosya / işlemin “dokunduğunu” veya değişmediğini belirtir. Bu sebeple program ihlallerini, kurallarını veya anlaşmalarını ihlal etmemektedir

Program güvenlik duvarı içerisinde 2 kural oluşturur, bu 2 kural internet erişiminiz için bir açma / kapama anahtarı ile aynı şekilde çalışır (yalnızca bilgisayarınız). Bu 2 kuralları etkinleştirmek için bağlı olan bir tuşu (e) basılı tuttuğunuzda tüm iletişimleri engeller.

Benimkiyle aynı şeyi yapan diğer programlar da var, ancak bu programlar ya maliyetli, bilgisayarınızın performans vuruşlarını ya da sadece özellik eksikliğini veriyor.

İNDİR:

DayZ Mod & Standalone Oyun Hile Botu İNDİR

Önerilen

Vengeance 1.3.5 APK MOD

Vengeance 1.3.5 APK MOD – İntikam, karakterinizin görünümünü değiştirebilecek ve ona zevkinize göre kişilik kazandırabilecek …

Bir cevap yazın