Pazartesi , Ocak 25 2021

Dead Space v1.1.41 Mod Hileli Apk indir

Dead Space v1.1.41 Mod Hileli Apk indir

Dead Space v1.1.41 Mod Hileli Apk indir

Bilimkurgu-korku başyapıtı DEAD SPACE Android geldi!

Dead Space franchise Bu çarpıcı vizyonu gerçekten mobil oyun bir dönüm noktası olduğunu. Hardcore oyun ve zengin bir ses deneyimi sunan, Necromorph kalabalık salmak bloodcurdling olaylara kendinizi. Oynadım sonra, bu bilim-kurgu korku başyapıtı gerçekten Android oyunları hakkında düşünmek şekilde değişecektir.

Bir ÜCRETLİ DUYU DENEYİMİ
Mobil en sürükleyici, tüyler ürpertici deneyimlerden biri hayatta. Cutting-edge görseller – efektleri ve atmosferik aydınlatma zengin – konsol oyunun sinematik korku yeniden. Tam ses-hareket stereo müziği, artı bir film-kalite puanı ve ses efektleri sunan, kendinizi tamamen Dead Space ve dehşet dalmış bulabilirsiniz.

KONTROL İÇİN şok edici KOLAY
Sezgisel kontroller eylem konusunda size odaklanmak. On ekran HUD sorunsuz oyuna entegre edilmiştir. Basit tokatlamak ve musluk kontrolleri ile 6 değişik ortamlar ve savaş Necromorph’ları gidin.

2 ÖZEL SİLAHLAR & KLASİK MODÜLLER FEATURING
Dead Space evrenden yeni Plazma Testere ve Core Extractor, artı 3 daha fazla silah erişin. Ayrıca Kinesis ve Durağanlık Modülleri oyun konsolu oyuncular için iyi bilinen kullanmak – ve stratejik parçalanması iş ile ilgili olsun.

ÖLÜ UZAYDA adım cesaret? ŞİMDİ Android’de bu eleştirmenlerin korku deneyimi olsun !!

az azs

DOWNLOAD:

Dead Space v1.1.41 Mod Hileli Apk indir

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın