Derby Destruction Simulator v1.2.1 APK Hileli Mod Oyun indir

0

Derby Destruction Simulator v1.2.1 APK Hileli Mod Oyun indir

Favori arabanızı ekleyin!
Favori araçlarınızı yorumlarda yazınız ve bir sonraki güncellemeye ekleyeceğiz!
Şimdiye kadar yapılmış en bağımlılık ve eğlenceli fizik tabanlı derbi oyunlardan biri! Ve ücretsiz!

Kontrol edilemez savaşlar
Çabuk arabayı al ve parçala git! Bakalım en ölümcül şut alanından kurtulabilecek misin? Sürüş kabiliyetinizde olan en tehlikeli süpürgelik yıkım derbi oyunda aracınızın sürüş becerisine meydan okuyun. Muhteşem aracınızı kullanın ve rakiplerinizi parçalara ayırın. Metal parçalar yıkım dergi çiminin girdabının içindeki kaos zamanı geldi.
Nihai arcade yarışçısı için hazır olun! Arenada ne kadar süre hayatta kalabilirsin? Benzin dumanı kokar ve katliamın tadını çıkarın!

Yakma ve zafer kokusu
Motorlar kükreyiyor, toz araba camlarıyla sızıyor ve gitme zamanı gelmeden emniyet kemerini takmak için zamanı bile yok! Hedefiniz … mümkün olduğunca çok düşman yaratın.
Derby İmha Simülatörü hasar, gerçekçi fizik ve güzel grafikler, yenilikçi oyun mekaniği ve eğlenceli adrenalin dolu kas araba yarışı oyunu!

Oyun özellikleri:
★ Gerçek fizikte araba çarpışması ve vücut deformasyonlarının gerçekçi, detaylı modeli!
★ Bu oyunda yesteryear’un savaşından eski, berbat ama gerçek Amerikan arabaları! Favori arabalarınızı önerin. Önerilerinizi bekliyoruz!
★ Masif Çarpışma!
★ Kolay kontrol.
★ Yüksek hasarın ardından görkemli zaman dilatasyonu.
★ Gerçek HD ses kayıtları ve gerçek araba sesleri!
★ Rakiplerin güçlü bir yapay zekası.
★ Farklı benzersiz alanlar.
★ İmha arabalarının patlamaları aklını uçuracak.
★ Çeşitli cihazlarda inanılmaz grafikler ve efektler.
★ Ayrıntılı sistem optimizasyonu.

Oyna, yok et, fethedip hakim ol
Çeşitli otomobil ve parçalar arasından seçim yapın ve Yıkım derbi rakiplerine anında oynamak için Oyna düğmesine basın. Kolayca oynanır, ancak zafer kazanma yolunuzu yıkarken ve bir sonraki büyük yıkım derbisi şampiyonu olmanız için emniyet kemerlerinizi tokalaştırın ve sabitleyin. Bu yeni nesil yarış oyun deneyiminde canınızı sıkmak ve canınızı sıkmak!
Bir ömür boyu heyecan uyandıracak yıkım derbisinde rakiplerinizi yok etmeye hazır olun.

Kargaşa Derby için sürücüler
Artık derbi olaylarına katılmak için bir sürüş iznine sahip kendi derbi yarış otomobilinin gururlu sahiplerinden birisin! Yolculuk, dünyanın dört bir yanındaki rakiplerin yakında sürüş becerilerini test edeceği için, birçok zorlukla uzun süredir. Kendi sürüş stilinizi oluşturmak, düşmanlarınızın karşısında en iyi performansı bulmak için anahtardır; gerçeklik anında avını bekleyen akıllı bir şoför olmayı seçer misin yoksa nakavtlara karşı tüm mücadele yaklaşımı ve rakiplerini yok eden cüretkâr şeytansın.

Öneriler ve İpuçları
Bu oyun eğlenceli bir yıkım derbi deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda otobüsler birbirine çarparken gerçek imha ve enkaz simülasyonunu sunan oldukça gerçekçi bir simülatördür; Ayrıca, oyun, çok gerçekçi bir araç fiziği getirerek sürüş deneyimini çok otantik hissettiriyor. Dolayısıyla, profesyonel olabilmek için, yüksek hızdaki bir araba sürücüsü olarak pratik yapmanız ve kontrollerle denemeniz için biraz zaman ayırdığınızdan emin olmanız gerekir. Ayrıca, iyi yerleştirilmiş ve zamanlanmış saldırıların rakiplerinizin otomobilini devrilmesine neden olabileceğini ve bunları bir yığın yığınının içine çökmesi için bir ördek olarak bıraktığını unutmayın. Baş çarpışmalara dikkat et, çünkü bunlar hem siz hem de rakiplerinizin sağlığı üzerinde yüksek etkiye sahiptir.

Yükle! Oyun! Ve yıkım derbisinde Şampiyon ol!
Bu, sonraki araba oyunu ve beam-ng tarz oyunu.

Derby İmha Simülatörü düzenli olarak güncellenecektir. Ile bir inceleme bırakmayı unutma

MOD:

– Money

DOWNLOAD:

Derby Destruction Simulator v1.2.1 Mod Apk – DROPLOAD

Derby Destruction Simulator v1.2.1 Mod Apk – RACATY LINK

Derby Destruction Simulator v1.2.1 Mod Apk – ZIPPYSHARE

Derby Destruction Simulator v1.2.1 Mod Apk – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya