DESOLATE Hile indir

0

DESOLATE Hile indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Mega Sağlık

Numpad 2: Mega Taşıma Ağırlığı

Numpad 3: Mega Hayır Açlık

Numpad 4: Set XP

Numpad 5: Hurda Set

Numpad 6: Mega Oksijen

Numpad 7: Mega Stamina

Numpad 8: Mükemmel Sıcaklık

Numpad 9: Mega Hayır Korkusu

Numpad 0: Mega Hayır susamış

Numpad /: Beceri Puanları Ekle

Numpad *: Kolay El İşi

Numpad -: Yeniden Yükleme Yok

Notlar:

Numpad 1: Mega Health – Oyunda, miktarı antrenörde gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 2: Mega Taşıma Ağırlığı – oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 3: Mega No Açlık – oyunda, miktarı antrenörde gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 4: XP’yi ayarlayın – oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 5: Set Scrap – oyunda, eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 6: Mega Oksijen – oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 7: Mega Stamina – oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 8: Perfect Temp – oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 9: Mega No Fear – Oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 0: Mega No Thirst – oyunda, miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad /: Beceri Puanları ekle – oyunda, eğiticide gösterilen değere miktar eklemek için basın. Zaman zaman sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad *: Easy Craft – açık konuma getirin ve çoğu malzemeye sahip değilseniz bile, öğeyi hazırlamak için olduğunuz sürece (ateş, tezgah vb.) Öğeleri hazırlayabilirsiniz.

Numpad -: Yeniden Yükleme Yok – açıp kapayın ve birçok silahın yeniden yüklenmesi gerekmez.

İNDİR:

DESOLATE Hile indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya