Deus Ex: Mankind Divided Hile Botu indir – CheatHappens

0

Deus Ex: Mankind Divided Hile Botu indir – CheatHappens

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 3: Sınırsız Cephane

Seçenekler:

Numpad 1: Yeniden Dolum Sağlığı

Numpad 2: Yenilmez

Numpad 3: Unl. Cephane / Dupe Wpn Eklentileri

Numpad 4: Yeniden Yükleme Yok

Numpad 5: Sınırsız El bombası / Öğeler

Numpad 6: Sınırsız Ağustos cephanesi

Numpad 7: Easy Craft

Numpad 8: Sınırsız Enerji

Numpad 9: Sınırsız Stamina

Numpad 0: Görünmez

Numpad /: Dondurma Hack Timer

F6: Sonraki Praxis’i Ayarla

F7: Praxis

F8: XP’yi ekle

F10: Mega Kredi

Numpad *: No Aug Aşırı ısınma

Numpad -: Kaydetme Konumu

Numpad +: Teleport

F11: Kolay Açılır Kapı

F12: Kolay Kilit Açma Bilgisayarı

Numpad.: Ücretsiz Silah Yükseltmeleri

Notlar:

Numpad 1: Refill Health – Karakteriniz düşük sağlıklıysa, dolduğunda basın. Yeniden hasar alıncaya kadar çubuk hareket etmeyebilir.

Numpad 2: Yenilmez – açın ve karakteriniz yenilmez. Yeni alanları girerseniz bunu kapatmanız ve açmanız gerekebilir.

Numpad 3: Unl. Cephane / Dupe Wpn Eklentileri – açık konuma getirin ve yeniden yüklediğinizde, çoğu silah cephaneliğini kaybetmez. Ayrıca, bu açık olduğunda envanterdeki öğeleri kopyalamak için bunu kullanabilirsiniz. Örneğin, bunu açın, ardından bir KULAK veya başka bir öğeyi bir silah üzerine yerleştirin ve daha sonra envanteri terk edin ve geri gelin ve hala envanterde olduğunu göreceksiniz! Envanterde iken silahlara vs. eklediğiniz öğeleri korumak istemediğiniz sürece bu işlemi kapatmanız iyi olur.

Numpad 4: Yeniden Yükleme Yok – geçiş yap ve çoğu silah, ateşleme sırasında geçerli klibi tükemez. Bu, yeniden yüklemenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Numpad 5: Sınırsız El bombası / Öğeler – geçiş yapabilir ve el bombaları kullanmadan veya atmadan kullanabilir veya atabilirsiniz.

Numpad 6: Sınırsız Ağustos Amfi – etkinleştirme sayısına sahip birçok büyütme silahı kullanıldığında azalmaz.

Numpad 7: Easy Craft – işleve geçin ve işçilik menüsünü girin ve çoğu öğenin maliyeti 0 silah parçasına mal olur. Kapsayıcılar ve susturucular gibi şeyleri eklemek için hala bu öğeleri envanterinizde bulmanız gerekir. Sınırsız cephane, bir susturucu veya alan koyarken vb öğeyi kaybetmeden yerleştirmek için kullanabilirsiniz (öğe kopyalama). Bu seçenek özellikle işçilik penceresinde olduğunuzda ve Çoklu araç ve benzeri şeyleri hazırlarken kullanılmaktadır.

Numpad 8: Sınırsız Enerji – geçiş yapın ve artık enerji kullanan şeyler enerjiyi tüketmeyecek.

Numpad 9: Sınırsız Dayanıklılık – açmaya çalışın ve dayanıklılığı kullanan şeyler artık dayanımı kullanmaz.

Numpad 0: Invisible – açıp kapayın ve çoğu AI ve düşman sizi göremez.

Numpad /: Freeze Hack Timer – açma ve kesilme sırasında, sayım yapan zamanlayıcı birçok durumda donacak.

F6: Sonraki Praxis’i Ayarla – Envanteri girmek ve tutarı not etmek için I tuşuna basın. Bu tuşa basın ve daha sonra envanteri bırakın ve geri gelin ve değerin büyük olduğunu unutmayın.

F7: Praxis – envantere girmek ve miktarı not etmek için I tuşuna basın. Bu tuşa basın ve daha sonra envanteri bırakın ve geri gelin ve değerin büyük olduğunu unutmayın.

F8: XP’yi ekle – envantere girmek için I tuşuna basın ve tutarı not edin. Bu tuşa basın ve ardından envanteri bırakın ve geri gelin ve değerin arttığına dikkat edin.

F10: Mega Krediler – envantere girmek ve tutarı not etmek için I tuşuna basın. Bu tuşa basın ve daha sonra envanteri bırakın ve geri gelin ve değerin büyük olduğunu unutmayın.

Numpad *: No Aug Overheat – bunu açık konuma getirin ve normalde sizi ısıtacak olan büyütmelerin kilidini açtığınızda, STATUS STABLE ve% 100’e geri dönecek ve aşırı ısınmayacaktır. Bu, diğer büyütmeleri devre dışı bırakmak zorunda kalmadan sevdiğiniz tüm özel artırmaların kilidini açmanıza olanak tanır.

Numpad -: Konumu Kaydet – oyun dünyanızdaki fiziksel konumunuzu korumak için bu tuşa basın.

Numpad +: Teleport – oyun dünyasında önceden kaydedilmiş fiziki pozisyona teleport.

F11: Kolay Açma Kapısı – bu özelliği açıp kapatın ve terminallerle kilitlenmiş pek çok kapı onları kesmek zorunda kalmadan açılabilir. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

F12: Kolay Kilit Açma Bilgisayarı – bu özelliği açıp kapatın ve kilitli birçok bilgisayar bunları kesmek zorunda kalmadan açılabilir. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad: Ücretsiz Silah Yükseltmeleri – silah özelleştirme penceresindeyken geçiş yapın; altta, mevcut silahınızın hasarını vs artırmak için silah parçaları kullanabilirsiniz. Bunu açın ve silah parçaları kullanmadan yükseltebilirsiniz. İhtiyaç duyulmadığında kapatın. Kapsayıcılar ve susturucular gibi şeyleri eklemek için hala bu öğeleri envanterinizde bulmanız gerekir. Sınırsız cephane, bir susturucu veya alan koyarken vb öğeyi kaybetmeden yerleştirmek için kullanabilirsiniz (öğe kopyalama). Bu seçenek, özellikle silah parçalarını kullanarak hasar ve benzeri durumları iyileştirmek içindir.

DOWNLOAD:

Deus Ex: Mankind Divided Hile Botu indir – CheatHappens

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya