Disgaea 2 PC Hile Botu indir

0

Disgaea 2 PC Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 2: SP

Seçenekler:

Numpad 1: HP

Numpad 2: SP

Numpad 3: ATK

Numpad 4: DEF

Numpad 5: INT

Numpad 6: SPD

Numpad 7: HIT

Numpad 8: RES

Numpad 9: Lv

Numpad 0: Mv

Numpad /: Jm

Numpad *: Sayıcı

F1: HL ekle

F2: XP’yi ekle

F3: Zayıf Canavar

Notlar:

Numpad 1: HP – I tuşuna basın ve ardından DURUM’u seçin ve savaş sırasında, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin, bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 2: SP – I ve ardından DURUM’a basın ve sonra bir dövüşken, seçtiğiniz karakterde VEYA karakterini seçin, bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 3: ATK – I tuşuna basın ve sonra DURUM’u seçin ve savaş sırasında, seçtiğiniz karakteri OR karakterini seçin, bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 4: DEF – I tuşuna basın ve ardından DURUM’u seçin ve savaş sırasında, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin VEYA bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 5: INT – I tuşuna basın ve daha sonra STATUS’a basın ve savaş sırasında, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin, bu özelliğin değerini not edin ve bunu değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 6: SPD – I tuşuna basın ve daha sonra STATUS’u seçin ve bir dövüşken, karakterinizi seçin, seçtiğiniz karakteri seçin, bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 7: HIT – I tuşuna basın ve sonra STATUS’a basın ve savaşa devam ederken, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin, bu özelliğin değerini not edin ve değiştirmek için bu seçeneği kullanın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 8: RES – tuşuna basın ve daha sonra STATUS’a basın ve savaşa devam ederken, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin, bu özelliğin değerini not edin ve bunu değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 9: Lv – I’ye basın ve sonra STATUS’u seçin ve bir dövüşken, seçtiğiniz karakterde bir karakter seçin ya da bu özelliğin değerini not edin ve onu değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 0: Mv – I tuşuna basın ve ardından DURUM’u seçin ve sonra bir dövüşken, seçtiğiniz karakterde bir karakter seçin veya bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad /: Jm – I’ye basın ve sonra STATUS’a basın ve savaşa devam ederken, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin, bu özelliğin değerini not edin ve onu değiştirmek için bu seçeneği kullanın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad *: Sayaç – basın ve ardından DURUM’u seçin ve bir dövüşken, karakterinizi seçin, seçtiğiniz karakteri seçin, bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

F1: HL’yi ekleyin – bir dükkârdayken, sahip olduğunuz miktarı görebilir, daha fazlasını eklemek için bunu kullanın.

F2: XP’yi ekle – I’ye basın ve ardından DURUM’u seçin ve savaş sırasında, seçtiğiniz karakteri VEYA bir karakter seçin, bu özelliğin değerini not edin ve daha sonra değiştirmek için bu seçeneğe basın. Eklenen katma değer, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

F3: Zayıf Canavarlar – Savaş esnasında bunu açık konuma getirin ve etkilenmek istediğiniz düşmanları tıklayın. Kapatın ve ardından tekrar tıklayın ve sağlığının şu an 1 olduğunu unutmayın.

DOWNLOAD:

Disgaea 2 PC Hile Botu indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya