Disney Crossy Road v1.000.6462 Apk Mod Hileli Android Oyun indir

0
Disney Crossy Road

Disney Crossy Road v1.000.6462 Apk Mod Hileli Android Oyunu macera severler aynı zamanda hem aksiyon hemde arcade tarzı oyunu arayan kullanıcılar için son derece güzel bir oyundur. Disney Crossy Road  oyunun apk modunu hemen indirip oynayabilirsiniz.

“Neden hep tavuklar eğlensin ki?

120.000.000’dan fazla kez indirilen orijinal Crossy Road™ yapımcısı Hipster Whale ile Disney’den Disney Crossy Road geliyor—caddeyi ezilmeden geçmek için o bitmeyen 8-bit maceranın yeni versiyonu!

Toy Story, Zootopia, Aslan Kral, Lanetli Ev, Karmakarışık, Oyunbozan Ralph ve daha fazlasının 8-bit dünyalarında 100’den fazla Disney ve Pixar figürleriyle çılgın ve ani engellerden kaça kaça rekor sayıda adımla yolunda ilerle.

• Mickey, Donald, Buzz Lightyear, Rapunzel, Mufasa, Hüzün, Oyunbozan Ralph, Madam Leota ve diğer favori karakterler (birçoğunda eğlenceli sürpriz var) dahil 100’den fazla Disney ve Pixar figürünü TOPLA!

• Al’ın Oyuncak Ambarı, Afrika’nın Gururlu Toprakları, Lanetli Ev, San Fransokyo ve çok daha fazlasının 8-bit dünyalarında GEZERKEN “You’ve Got a Friend in Me” ve “I Just Can’t Wait to be King” gibi tanıdık müziklerin 8-bit versiyonlarının keyfine var!

• Yıkıcı tipileri atlatma, özel güçlendirmeler kazanmak için kiraz toplama, vahşi yaratıkların gürültülü kaçışlarından kaçınma, düşen varillerden uzak durma ve çok daha fazlası gibi her bir dünya için eşsiz olan özel temalı mücadelelerin ÜSTESİNDEN GEL!”

Disney Crossy Road
Disney Crossy Road
Disney Crossy Road
Disney Crossy Road
Disney Crossy Road
Disney Crossy Road

DOWNLOAD:

Disney Crossy Road v1.000.6462 APK (Mod)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya