Çarşamba , Mart 3 2021

Divinity: Original Sin 2 Hile Sağlık,Mermi,Combo ve Daha Fazlası indir

Divinity: Original Sin 2 Hile Sağlık,Mermi,Combo ve Daha Fazlası indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

NumPad1: Sonsuz Sağlık

Numpad2: Sınırsız AP

Numpad3: Bir Kişi Öldürür

NumPad4: Seçilen Öğe Miktarını 5 Olarak Değiştirin

NumPad5: Sınırsız Büyülü Zırh

Numpad6: Sınırsız Fiziksel Zırh

NumPad7: Sınırsız Kaynak Noktaları

Numpad8: Öznitelik Puanlarını 5 Değiştir

NumPad9: Combat Yetenek Puanlarını 5’e değiştir

NumPad0: Sivil Yetenek Puanlarını 5’e Değiştir

Numpad /: Sonsuz Öğeler Dayanıklılık

Numpad *: Öznitelik Noktalarını 5 ile değiştir
Numpad-: Combat Yetenek Puanlarını 5’e değiştirin
NumPad +: Sivil Yetenek Puanlarını 5’e değiştirin
Numpad: Yetenek Puanlarını 5 Değiştir
Sayfa Yukarı: Dayanıklılık Kaybı Yok
Sayfa Aşağı: Seçili Öğenin Gereksinimlerini Kaldır

Takın: Sınırsız Ağırlık
Ana Sayfa: Süper Hız
Bitiş: GM Modu

Editör Seçenekleri:
Seçilen Öğe: Miktar
EXP Çarpanı
Seçilen Karakter: Öznitelik Noktaları
Seçilen Karakter: Combat Ability Points
Seçilmiş Karakter: Sivil Yetenek Noktaları
Seçilen Karakter: Yetenek Noktaları

Notlar:
Eğiticiyi kullanmadan önce lütfen savegame dosyanızın bir YEDEKLEYİN. Seçeneklere dikkat edin, ihtiyaç olmadıklarında onları devre dışı bırakın.

Karakter Yaratmada Sınırsız Etiketler: Aktifken 2’den fazla etiket ekleyebilirsiniz. Hile aktivasyonundan sonra bir etiket eklemeniz / kaldırmanız gerekir. Bunun oyun mekanizmalarını bozabileceğini ya da bozmayabileceğini lütfen unutmayın. Kendi sorumluluğunuzdadır kullanın.

Seçilen Öğe Miktarı: Envanterinizi açın ve hedef maddeyi bir alandan diğerine sürükleyin. Artık miktarı değiştirmek için kısayol tuşunu veya düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

Mükemmel Tutum: Aktifken, bir tüccar veya tutum değerine sahip bir başka kişiye karşı tutumunuz mükemmel olacaktır. Güncellenmiş değeri görmeden önce bir tutum değişikliği başlatmanız gerekecek. Tutumun 0 dışında bir şey olmasını gerektirir.

Seçilen Karakter (Özellik / Dövüş / Medeni / Yetenek Noktaları): Düzenlemek istediğiniz karakterin durum ekranını / envanter panelini açın. Editör veya kısayol tuşlarını kullanarak değişikliklerinizi yapın. Oyun, oyuna göre değişinceye kadar puanlarınızı görsel olarak güncellemeyecektir. Yani iki kabiliyetin var:
1. Oyuna kendiniz daha fazla puan verdikten sonra harcayabileceğiniz bazı puanları almanız / almalısınız. Bu her zaman çalışır.
2. Kendinize daha fazla puan verdikten sonra oyunu kaydedin ve yükleyin. Bu antrenör yapıldığı gün işe yarıyor, ancak bir yamanın ardından kırılabilir. Bu yöntem işe yaramazsa, lütfen
İlk yöntem o zaman.

Dayanıklılık Kaybı Olmaz: Aktifken öğeleriniz dayanıklılığı kaybetmez.

Seçilen Öğenin Gereksinimlerini Kaldırma: Bu seçenek, belirli bir öğenin düzey / nitelik / gerekliliklerini kaldırır. Fareyle öğeyi vurgulayın ve araç ipucu görünene kadar bekleyin. Kısayol tuşuna basın, ardından öğeyi fareyle üzerine getirin
tekrar.

Sınırsız Ağırlık: Aktif haldeyken tüm öğeler veya çoğunun artık ağırlıkları yoktur. Bu hile etkinleşmeden önce, bir öğeyi bir yuvadan diğerine veya bir karakterden diğerine taşımanız gerekebilir.

EXP: Seviye artırmak için gereken değerden fazla EXP eklemeyin veya böceklere neden olur (beceri puanlarını kaybetme vb.). Sadece EXP’yi seviyeye yükseltin ve ardından yasal olarak EXP kazanırsınız.

GM Modu: İlk olarak savegame’inizi yedekleyin. Sonra oyun oynamaya başlarken bir karakter seçin ve kısayol tuşuna basın. Şimdi hızlı bir şekilde saklayın ve daha sonra hızlı yükleyin. Yükledikten sonra, öğeleri yumurtlayıp neredeyse her şeyi yapabileceğiniz GM modunda olacaksınız. Ayrıca, karakterleri ekranda sağ tıklayarak düzenleyebilir ve açılış penceresinde ‘Yönet’ seçeneğini tıklayabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra bu seçeneği devre dışı bırakın, ardından GM modundan çıkmak için hızlıca kaydedin ve hızlı yükleyin.

İNDİR:

Divinity: Original Sin 2 Hile Sağlık,Mermi,Combo ve Daha Fazlası indir

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın